Skocz do zawartości

O ile obniżyć moje SC?????


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> to mnie zmartwiłeś teraz myślałem że się uda bez wymiany czyli tylko o 40mm to duż różnica do normalnego sc albo sportinga???

Tak po prawdzie już przy obniżeniu o 40mm seryjne amorki mają utrudnioną pracę. Nie zapominaj o jednej ważnej rzeczy, otóż amorek ma duuużo więcej do zrobienia przy niższych springach. Dlategoteż polecałbym nie nowe amorki a np. skrócenie oryginałów, ale z tego co kojarzę chyba w Częstochowie ktoś coś takiego robi niewiem.gif

Pozdrawiam piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie wiesz po ile i czy w innych miejscach w posce też coś takiego

> robią???

Pisalem już dziś, żem leniwiec przedświąteczny i nie chce mi się szukać po forum kiedy/co/jak ale cos mi się wydaje, że za dwa przednie 200 zyla jak sam odkręcisz i wyślesz/zawieziesz a 300 jak pojedziesz i sami to zrobią, ale jestem człowiekiem więc mogę się mylić co do szczegółów wink.gif

Pozdrawiam piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się wkleję biglaugh.gif

Kiedy zdecydowałem się na zmianę springów na progresywne AP, zapodałem również nowe standardowe amortyzatory, które de facto wytrzymały 15tkm screwy.gif... chyba nie muszę nic więcej w temacie dodawać cool.gif

Pozdarwiam piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.