Skocz do zawartości

Ile max bez OT zdarzyło Wam się jeździć?


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakoś wyszło że zaglądam w papiery bo się ubezp kończy a tu zonk 2,5mca bez OT jeździłem coś mi się ubzduralo że czerwiec a powinien być w lutym :(

Muszę na mszę dać że kogoś nie trafiłem w tym czasie bo było by ciepło...

 

A u Was jak? Ile max bez ważnego przeglądu OT z SKP zdarzyło Wam się jeździć?

 

BTW. Ponoć od 20 mają będą konsekwencje (w tym finansowe) i utrudnienia jak zdarzy się zapomniec...

 

...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze w życiu nie zdarzyło przekroczyć ani jednego dnia :) , teraz mam samochód w ASO , a przegląd miałem do 16 kwietnia , nie wiem czy oni mi zrobią czy jak odbiore to sam podjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło że zaglądam w papiery bo się ubezp kończy a tu zonk 2,5mca bez OT jeździłem coś mi się ubzduralo że czerwiec a powinien być w lutym
Muszę na mszę dać że kogoś nie trafiłem w tym czasie bo było by ciepło...
 
A u Was jak? Ile max bez ważnego przeglądu OT z SKP zdarzyło Wam się jeździć?
 
BTW. Ponoć od 20 mają będą konsekwencje (w tym finansowe) i utrudnienia jak zdarzy się zapomniec...
 
...
 
 

Jedyne co Ci w zasadzie grozilo to probkemy z wyplata z AC w razie W...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluchowi robiłem badanie tydzień po zakończeniu - ale auto stało w warsztacie przy SKP a ja sobie go doprowadzałem do ładu przed sezonem więc po co ;]

 

PS. Moja mama raz jeździła 6 miesięcy bez ważnego kwitu :bzik: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zdarzyło się miesiąc. Mojej mamie około 2 miesiące. W tym czasie potrąciła psa, zgłoszona szkoda itd., o nieważnym badaniu dowiedziała się z pisma od ubezpieczyciela o odmowie wypłaty odszkodowania z powodu nieważnych badań ;] pamiętam wtedy była ponad 3kpln do tyłu ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące, jechałem w delegacje służbowym i dałem żonie moje, bo jechała również gdzieś w Polskę. Już w drodze dowiedziałem się, że musi szybko zrobić przegląd, zamiast w marcu myślałem, że mam w maju przegląd ;]

 

Taki jest efekt nie wpisywania do dzienników internetowych dat tylko trzymania w głowie ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2018 o 11:54, Fili_P napisał:

 

Tak jakoś wyszło że zaglądam w papiery bo się ubezp kończy a tu zonk 2,5mca bez OT jeździłem coś mi się ubzduralo że czerwiec a powinien być w lutym :(

Muszę na mszę dać że kogoś nie trafiłem w tym czasie bo było by ciepło...

 

A u Was jak? Ile max bez ważnego przeglądu OT z SKP zdarzyło Wam się jeździć?

 

BTW. Ponoć od 20 mają będą konsekwencje (w tym finansowe) i utrudnienia jak zdarzy się zapomniec..

 

 

 

Ponad trzy lata. Już nie pamiętam ile czasu mam malucha, pierwsze dwa lata nim jeździłem, teraz czeka na remont, więc przegląd dopiero w przyszłym roku. Będzie cztery lata bez przeglądu jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.