Skocz do zawartości

Vitara vs Feroza


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak temacie. Powiedzmy silniki podobne bo 1.6 jak ma się jeden do drugiego. Wiem że Suzuki popularniejsze. Wady i zalety vitary 1.6 znam. A Feroza? Jak mosty silniki ? Czy da się podnieść na podzespołach od Vitary?

 

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feroza ma inne zawieszenie przód/tył drążki skrętne/ resory. Silniki spoko o mostach nie słyszałem by były problemy. Z tych dwóch brałbym Viertarę i nie dlatego że mam i upalam ale chodzi o dostępność części gamę silnikową i podatność na modyfikację. Niestety ale kupno Suzuki w rozsądnym stanie zaczyna być wyzwaniem a jak będzie godna sztuka to i będzie kosztowała odpowiednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feroza ma inne zawieszenie przód/tył drążki skrętne/ resory. Silniki spoko o mostach nie słyszałem by były problemy. Z tych dwóch brałbym Viertarę i nie dlatego że mam i upalam ale chodzi o dostępność części gamę silnikową i podatność na modyfikację. Niestety ale kupno Suzuki w rozsądnym stanie zaczyna być wyzwaniem a jak będzie godna sztuka to i będzie kosztowała odpowiednio
Zasadzam się na longa z 96 roku. Ale feroze podjadę zobaczyć.

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.