Skocz do zawartości

24 lata...


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, luter78 napisał:

Pewnie ogladales...na netflixie jest film o sennie


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ze dwa razy, kiedyś na Canal Plus pokazywali :( Dziś chyba też obejrzę... 

 

11 minut temu, luter78 napisał:

I barrichello mial wtedy wypadek...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tam jakieś złe fatum wisiało... Kwalifikacje i Barrichello, potem zginął Ratzenberger, sam wyścig też tragiczny, najpierw wypadek na torze (nie pamiętam kto w kogo wjechał), ale części raniły kibiców, po neutralizacji śmierć Senny i w końcówce kolejny wypadek w alei serwisowej, gdzie ranni zostali jacyś mechanicy :( A wygrał Schumi, który teraz tylko wegetuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayrton nie chcial jechac tego wyscigu...na siedzeniu mial flage...szkoda ze organizatorzy nie przerwali...echh
Adrian Newey...niby nie przez niego...choc podobno byl problem z przekladnia kierownicza...
Rewelacyjnie jezdzil w deszczu...uwielbialem jego jazde...zawsze przekraczal granice...wyciskal bolid do granic mozliwosci...nie kalkulowal jak Prost...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubiłem całą starą F1. Pamiętam czasy (jakoś 1997/1998r), kiedy F1 transmitował Canal Plus. Była wtedy fajna opcja, że na różnych kanałach można było oglądać wyścig z ujęcia różnych kamer. Na jednym kanale leciała normalna transmisja, ale było też można wybrać opcję oglądania wyścigu np. z kokpitu jednego z bolidów, to się chyba multi view nazywało. Ciekawe dlaczego teraz nie dają takiej możliwości :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubiłem całą starą F1. Pamiętam czasy (jakoś 1997/1998r), kiedy F1 transmitował Canal Plus. Była wtedy fajna opcja, że na różnych kanałach można było oglądać wyścig z ujęcia różnych kamer. Na jednym kanale leciała normalna transmisja, ale było też można wybrać opcję oglądania wyścigu np. z kokpitu jednego z bolidów, to się chyba multi view nazywało. Ciekawe dlaczego teraz nie dają takiej możliwości :hmm: 
Ja piewsze wyscigi pamietam jak byla f1 w rezimowej, jak Prost jezdzil w ferrari a Senna w mclarenie(piekne malowanie mual wtedy mclaren...Malboro Mclaren)..ery schumachera nie lubilem...sledzilem...a zaczalem spowrotem ogladac jak pierwsze swoje mistrzostwo zdobyl Alonso

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luter78 napisał:

Pewnie ogladales...na netflixie jest film o sennie


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ech... obejrzałem dziś kolejny raz. I kolejny raz mokre oczy miałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.05.2018 o 15:30, tomirek napisał:

ja lubiłem całą starą F1. Pamiętam czasy (jakoś 1997/1998r), kiedy F1 transmitował Canal Plus. Była wtedy fajna opcja, że na różnych kanałach można było oglądać wyścig z ujęcia różnych kamer. Na jednym kanale leciała normalna transmisja, ale było też można wybrać opcję oglądania wyścigu np. z kokpitu jednego z bolidów, to się chyba multi view nazywało. Ciekawe dlaczego teraz nie dają takiej możliwości :hmm: 

 

Pamietam. Chodzilismy do kumpla ogladac wlasnie przez ta opcje. I byla bitwa o pilota :wpysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.