Skocz do zawartości

Słaby odbiór radia


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kilka lat temu kupiłem busa VW T5 to wywaliłem fabryczne radio i wsadziłem Pioneera DEH-5900. Nie wiem czy od poczatku czy ostatnio zauwazyłem ale bardzo słabo odbiera radio. Postanowiłem przyjrzeć się instalacji antenowej. Antena jest w szybie czołowej, a w podsufitce, tuż przed wtyczą kabla na szybe jest wzmacniacz antenowy. Ale nie dochodzi do niego żaden dodatkowy kabel zasilający. Czy może on być zasilany przez sygnałowy kabel antenowy ( tak jak wzacniacze antenowe TV ) ? Tylko prześledziłem też cały przewód azdo radia i tam nigdzie nie jest podane zasilanie na ten kabel. Czy oryginalne radio mogło wewnętrznie podawać zasilanie na wtyk antenowy kabla? Może ten nowy Pioneer nie podaje zasilania i dla tego radio odbiera jak bez anteny ? A może gdzieś w opcjach ustawienia w Pioneerze jest podawanie zasilania na gniazdo antenowe? Są takie rozwązania ?

EDIT,

Poszperałem i mam racje,.. trzeba kupić separator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.