Skocz do zawartości

dylematy przed zakupem Tipo


peterz

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, czachabrava napisał:

Też się rozglądałem za Tipo, ale po wizycie w salonie mi przeszło. Może jak to auto z podstawowym wyposażeniem by kosztowało 40 tys, a t-jet 50 to by była dobra oferta. Ale za biede T-jet HB wołali 54tys...

 

Trzeba szukać w necie niestety. Jak trafisz w lokalnym salonie na znudzonego pana Nicmisięniechce i nawet nie ma punktu zaczepienia do rozmowy :no:

Pojawiają się dobre oferty, tylko trzeba pilnować tematu. 55tyś. za tipo golasa z wolnossącym 1.4 to oczywiście śmiech na sali jak za 2 tyś więcej jest astra, golf lub seat leon na wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Trzeba szukać w necie niestety. Jak trafisz w lokalnym salonie na znudzonego pana Nicmisięniechce i nawet nie ma punktu zaczepienia do rozmowy :no:
Pojawiają się dobre oferty, tylko trzeba pilnować tematu. 55tyś. za tipo golasa z wolnossącym 1.4 to oczywiście śmiech na sali jak za 2 tyś więcej jest astra, golf lub seat leon na wyprzedaży.
ja m.in. dla tego chwale tipo że kupiłem na wyprzedaży za 46kpln plus za 1300 pełny pakiet ubezpieczeniowy.

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BOGUS napisał:

ja m.in. dla tego chwale tipo że kupiłem na wyprzedaży za 46kpln plus za 1300 pełny pakiet ubezpieczeniowy.

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
 

 

I według mnie jest to dobra cena za te auto. Tak jak startowali z ceną 42800pln. Mi pakiet ubezpieczeń zaproponowali za 2000pln do tego :) Poczekam może jeszcze do kolejnych wyprzedaży. Chociaż myślałem, że w czerwcu posucha w sprzedaży i coś się ugra. Ba nawet na placu jakieś 50% aut z tamtego roku to było tipo. Półrocze, wyprzedaże, a auta dalej stoją. Śmiem twierdzić, że zbytnio teraz się to nie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
I według mnie jest to dobra cena za te auto. Tak jak startowali z ceną 42800pln. Mi pakiet ubezpieczeń zaproponowali za 2000pln do tego  Poczekam może jeszcze do kolejnych wyprzedaży. Chociaż myślałem, że w czerwcu posucha w sprzedaży i coś się ugra. Ba nawet na placu jakieś 50% aut z tamtego roku to było tipo. Półrocze, wyprzedaże, a auta dalej stoją. Śmiem twierdzić, że zbytnio teraz się to nie sprzedaje.
sprzedaje.
tylko handlowcy jak zrobią limit to maja wywalone na reszte. a na fizola szczegolnie

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dziwne, że w środku roku stoi tyle jeszcze aut z tamtego roku i nikomu nie zależy by je sprzedać w dobrej cenie dla klienta byle się pozbyć. Przecież jak dalej te sztuki z placu bedą w tej cenie to doczekają się wyprzedaży pod koniec roku i tak zjadą z ceną. W miescie ościennym mają salon skody i tam już fabii dawno nie ma z ubiegłego roku, to samo z rapidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dziwne, że w środku roku stoi tyle jeszcze aut z tamtego roku i nikomu nie zależy by je sprzedać w dobrej cenie dla klienta byle się pozbyć. Przecież jak dalej te sztuki z placu bedą w tej cenie to doczekają się wyprzedaży pod koniec roku i tak zjadą z ceną. W miescie ościennym mają salon skody i tam już fabii dawno nie ma z ubiegłego roku, to samo z rapidem.
bo kura patrząc na to co na drodze to najlepszy i najszybszy bolid który wszędzie się zmieści i wszędzie wjedzie...taki ford od vaga

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2018 o 11:36, czachabrava napisał:

Też się rozglądałem za Tipo, ale po wizycie w salonie mi przeszło. Może jak to auto z podstawowym wyposażeniem by kosztowało 40 tys, a t-jet 50 to by była dobra oferta. Ale za biede T-jet HB wołali 54tys(za wersje z lakierem metallic i podłokietnikiem wychodziło prawie 60)  Za niewiele wiecej zaproponowali mi astre 1.4 140KM. I astra na mnie zrobiła lepsze wrazenie, teraz mam zamiar jeszcze zobaczyć nową megane i zdam relacje.

Rok temu, tyle ile śpiewali mi za Tipo SW z LPG, kupiłem Insignie A po demo z bogatszym wyposażeniem (fakt, że schodzący model).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

witajcie, przepraszam ze przeszkadzam ale chciałem zapytać czy ktoś z Was brał przedłużoną gwarancję  na auto już mniejsza z tym czy do 3,4 czy 5 lat?

chdzi mi bardziej czy jest sens i co przemawia za a co przeciwko, 

dziękuję za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, centoadam napisał:

witajcie, przepraszam ze przeszkadzam ale chciałem zapytać czy ktoś z Was brał przedłużoną gwarancję  na auto już mniejsza z tym czy do 3,4 czy 5 lat?

chdzi mi bardziej czy jest sens i co przemawia za a co przeciwko, 

dziękuję za info ;)

Kwestia indywidualna.

Pytanie czy akceptujesz konieczność jeżdżenia na płatne przeglądy i uwiązanie do ASO w dłuższym okresie i dodatkową opłatę za gwarancję. Czyli na ile wyceniasz swój spokój i ryzyko.

Najczęściej po usunięciu usterek fabrycznych w okresie gwarancji nic się przez kolejne 2-3 lata w nowych autach nie dzieje. Ale zawsze można mieć pecha ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, przepraszam ze przeszkadzam ale chciałem zapytać czy ktoś z Was brał przedłużoną gwarancję  na auto już mniejsza z tym czy do 3,4 czy 5 lat?
chdzi mi bardziej czy jest sens i co przemawia za a co przeciwko, 
dziękuję za info
Zastanawiałem się. Ale uznałem że jak przez dwa lata nie zacznie się sypać to szkoda kasy. Przeczytaj wyłączenia i sam zdecyduj.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.