Skocz do zawartości

Przywitanie, kupiłem najbrzydsze auto świata ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Do 2 Peugeotów dołącza Hultaj Matrix 1,6 GLS 2005 rok, auto zostawione w rozliczeniu przez klienta firmy gdzie pracuję, szybko przechwycone przeze mnie. Wozidełko dla mojej kobietki. Wyjściowo stan techniczny mnie zadowala, nie puka nie stuka, wszystko działa. Ma szanse to pośmigać z rok? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, volcan napisał:

E no gdzie Matrixowi do Multipli :)

No właśnie nie wiem co brzydsze/ładniejsze. Natomiast chyba trwałość na plus dla Hultaja patrząc przez pryzmat 13 letniego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 2Rotor napisał:

No właśnie nie wiem co brzydsze/ładniejsze. Natomiast chyba trwałość na plus dla Hultaja patrząc przez pryzmat 13 letniego auta.

 

W Hultaju chyba tylko ruda może namieszać. Trzeba dobrze sprawdzić tylną część progów i tylne błotniki i jeżeli tam jest czysto, to tylko jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bude to jest bdb, podłoga ideał, progi też. Hultaj dostał oponki, regulację geo, wymieniłem żarówki zegarów, olej, filtr pyłków. W weekend przysiądę do rozrządu i oddam właścicielce niech śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2Rotor napisał:

Jeśli chodzi o bude to jest bdb, podłoga ideał, progi też. Hultaj dostał oponki, regulację geo, wymieniłem żarówki zegarów, olej, filtr pyłków. W weekend przysiądę do rozrządu i oddam właścicielce niech śmiga ;)

 

No to niech służy :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.