Skocz do zawartości

Orientacyjny koszt wymiany sprzęgła/2masy


bochumil

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelam 250zl.. Filozofi nie ma. Trzeba zrzucici skrzynie roZpiac polosie . zdemontowac sprzeglo docisk i dwumas. Pozniej wszystko zlozyc do kupy i odpowietrzyc. Ogarniety mechanik zrobi to w kilka godzin

 

Ja tyle dawalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialbym sprawdzic ale ssm juz nie mam pojecia bo dawno to robilem.

 

Zapeene dla lepszego manewru skrzynia najlepiej jest odkrecic zawieszenie belke przod co wiaze sie z demontazem rury.. I kilka tam innych srubek :)

 

A co na to Aso? Pytales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pytałem w ASO o ceny części. Cennik wklejam ku przestrodze poniżej:

 

Sprzęgło nowe 55191330                                                                  1895,77 zł   

Sprzęgło regenerowane przez FIATA 71784220              1005,98 zł

Wysprzęglik hydrauliczny 55183501                                        471,14 zł     

Koło dwumasowe 55204192                                                            3334,14 zł

 

Jak się chyba można domyślać nawet nie odpisałem w podziękowaniu. Tak dla informacji, kompletny zestaw sprzęgła z dwumasą, wysprzęglikiem i zestawem śrub do 2masy można wyrwać za 1750 zł. Auto już u mechanika. W poniedziałek usłyszę wyrok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg moich informacji w Stilo z silnikiem JTD 115KM i Multijet 120KM mnie ma potrzeby targania sanek. Być może mechanik, który oferował się z wymianą sprzęgła za jedyne 800 zł uwzględnił cenę demontażu sanek oraz ustawienie zbieżności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2018 o 12:04, bochumil napisał:

Wg moich informacji w Stilo z silnikiem JTD 115KM i Multijet 120KM mnie ma potrzeby targania sanek. Być może mechanik, który oferował się z wymianą sprzęgła za jedyne 800 zł uwzględnił cenę demontażu sanek oraz ustawienie zbieżności. 

 

a może po prostu nie chciało mu się tego robić i podał zaporową cenę żebyś sam zrezygnował.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
a może po prostu nie chciało mu się tego robić i podał zaporową cenę żebyś sam zrezygnował.......
Wiesz, ja do tego mechanika wysyłałem wcześniej znajomego, posiadacza Stilo 1.6 na wymianę rozrządu i z tego co później usłyszałem ceny za wymianę z kosmosu. Także albo cennik mu nieco popłynął, albo nie lubi dłubać przy Stilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.