Skocz do zawartości

GP Hiszpanii


kaczorek79

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa wyścigi temu, komentatorzy skazali Hamiltona na klęskę sezonu, a tu grande machina przestała jechać i już HAM przed VET w generalce ;)

Wczoraj zupełnie niezrozumiałe dla mnie było wczesne ściągnięcie Botasa i jeszcze bardziej niezrozumiały drugi pitstop Vetela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że każdemu może się zdarzyć jakaś wtopa strategiczna, ale w Scuderia zdarza się to notorycznie.

Pierwszy pitstop VET to też przecież porażka (akurat szczęśliwie bez konsekwencji).

Drugi to wyglądało tak jakby dali się nabrać na podpuchę Merca z przygotowaniem pitstopu dla BOT, ale czy tak było :hmm:

Nie wiem też czy musieli koniecznie zakładać opony z białym paskiem :nie_wiem: Czas przeprowadzenia 2 pitstopu spowodował spadek za VER.

Jednym słowem maniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2018 o 19:55, kaczorek79 napisał:

Dwa wyścigi temu, komentatorzy skazali Hamiltona na klęskę sezonu, a tu grande machina przestała jechać i już HAM przed VET w generalce ;)

to jest efekt zabawy Pirelli z oponami... to samo było kilka lat temu jak zmieniali konstrukcję opony w trakcie sezonu. Wtedy przynajmniej mogli to podpierać kwestiami bezpieczeństwa ale teraz to są zabawy dla tych, którym coś z oponami nie wychodzi. Teraz nagle zmieniają trochę opony i jedyny zespół z czołówki, który miał wyraźne problemy odskakuje do innej ligi... trochę to dziwnie wygląda.

Dość otwarcie przyznał to chyba Horner, a VET też potwierdził, że na tych oponach Ferrari się nie spisywało najlepiej i nie było szans na przejechanie na 1 zmianę.

22 godziny temu, DamU napisał:

Drugi to wyglądało tak jakby dali się nabrać na podpuchę Merca z przygotowaniem pitstopu dla BOT, ale czy tak było :hmm:

Nie wiemy czy to była podpucha czy odpuścili jak zjechał VET, Merc się spisywał bdb na tych oponach, bez dostępu do wszystkich komunikatów radiowych to sobie tylko gdybamy.

Inna sprawa, że Ferrari totalnie zawaliło z momentami zmian (choć na drugą chyba nie było dobrego momentu), a VET mógł próbować się przemęczyć. Widząc walkę ERI z ALO to szansa na utrzymanie była.

Zobaczymy jak w Monaco i Kanadzie będzie się spisywał Mercedes na starych oponach.

22 godziny temu, DamU napisał:

Nie wiem też czy musieli koniecznie zakładać opony z białym paskiem :nie_wiem:

zdaje się nie mieli świeżych żółtych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.