Skocz do zawartości

Co z LPG do 40k?


Flanel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Polećcie mi auto pod gaz. Kończę przygodę z Nissan Note E11 1.4 z gazem, i byłem zadowolony. Szukam czegoś podobnego z rocznika 2013-2015 - może być podobny lub ciut większy - kompletnie nie wiem na co się zdecydować do 40k PLN. Help. Jakie konkretnie silniki polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Flanel napisał:

 Szukam czegoś podobnego z rocznika 2013-2015 - może być podobny lub ciut większy - kompletnie nie wiem na co się zdecydować do 40k PLN. Help. Jakie konkretnie silniki polecacie?

 

Może Roomster?

W tym budżecie to 2014-15 kupisz, silnik 1.4 16v 86KM idealny do gazu, oznaczenie CGGB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Flanel napisał:

Cześć. Polećcie mi auto pod gaz. Kończę przygodę z Nissan Note E11 1.4 z gazem, i byłem zadowolony. Szukam czegoś podobnego z rocznika 2013-2015 - może być podobny lub ciut większy - kompletnie nie wiem na co się zdecydować do 40k PLN. Help. Jakie konkretnie silniki polecacie?

 

Opel Meriva 1,4T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fordy z silnikami 1.6 ti-vct dobrze się gazują, więc może focus 3 albo B-max - coś takiego się mieści w budżecie, przykład:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-b-max-ford-b-max-tytanium-1-6-2012r-aso-48tys-km-full-opcja-automat-panorama-ID6A3P3f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Dnia 11.10.2018 o 19:22, robciolas napisał:

ASTRA IV lub Meriva 1.4 turbo 140 km - wychodziła z fabrycznym lpg

Ja mam astrę IV 100KM z dokładanym lpg i też brak problemów - ale to straszny muł jest i nie polecam.

Zoma ma merive 105KM i jakos mula nie czuc. Chyba ze porownasz do lekkiego diesla 160KM

Ile do setki ma ten Twoj mul?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.