Skocz do zawartości

Epica - program do diagnozy i konfiguracji


Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Znajomy szuka programu do obsługi swojego auta. Czy do Chevroletów jest coś takiego jak FES/MES do fiatów, tak żeby można było nie tylko odczytać błędy ale i coś pogrzebać w ustawieniach auta?

 

Pozdro :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sapphire napisał:

Witam.

 

Znajomy szuka programu do obsługi swojego auta. Czy do Chevroletów jest coś takiego jak FES/MES do fiatów, tak żeby można było nie tylko odczytać błędy ale i coś pogrzebać w ustawieniach auta?

 

Pozdro :piwko:

Błędy odczytasz i skasujesz byle aplikacją z google play i adapterem bluetooth za 30 PLN  ;)

Co do ukrytych opcji to w autach z tego okresu i na tym poziomie zaawansowania technicznego nie poszalejesz delikatnie mówiąc ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy odczytasz i skasujesz byle aplikacją z google play i adapterem bluetooth za 30 PLN 
Co do ukrytych opcji to w autach z tego okresu i na tym poziomie zaawansowania technicznego nie poszalejesz delikatnie mówiąc ;l
O tym czym odczytam błędy to już czytałem :) chodzi mi wlasnie o jakaś konfigurację, bo czy VW czy fiaty z lat podobnych jak Epica mają dość fajne i rozbudowane programy. Moja żona od miesiąca jeździ Stilo z 2006 i tam w programach jest multum opcji. Epica jest autem wyższej klasy i lepiej wyposażonym niż nasze Stilo, wiec myślałem że da się jakoś z nim "pobawić". Rozumiem, ze do niego raczej nie bedzie żadnego programu serwisowego i zostają tylko uniwersalne "czytacze błędów"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.