Skocz do zawartości

Nieprzyjemny zapach z nawiewu w nowym aucie


jahooo

Rekomendowane odpowiedzi

Jahooo niech się dobrze wygrzeje na słońcu, zapach powinien ustąpić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jahooo napisał:

Auto prawie nowa Ibiza. Z nawiewu nawet bez klimy czuć nieprzyjemny zapach. Czy ktoś miał taki problem w nowym aucie. Jest szansa , że się tym zajmą na gwarancji

 

Śmierdzi cały czas cz tylko po wyłączeniu klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi w garażu nic nikt nie wlał. Mam wrażenie, że to od początku waliło. A plastik zapach nowości schodzi. A to czuć dalej nawet bez klimy, mam wrażenie, że bardziej. A internety dlatego , że do serwisu mam 100km. Czynny do 18tej . Jak pojechać to z sensem. A pamiętam jak szukałem auto to gdzieś ktos narzekał , że mu w nowej Ibizie jechało z klimy, ale nie wiem jak to się skonczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Waldek40 napisał:

no to chyba pozostaje ostrożne ozonowanie, ozon zabija smrodki wszelakie

 

W nowym aucie? Proszę Cię...

Mam 2. miesięczną fiestę i nic takiego nie czuć. W 5.letniej fieście żony też nic nie śmierdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2018 o 14:32, jahooo napisał:

Auto prawie nowa Ibiza. Z nawiewu nawet bez klimy czuć nieprzyjemny zapach. Czy ktoś miał taki problem w nowym aucie. Jest szansa , że się tym zajmą na gwarancji

przy wylaczonym nawiewie na nogi tez smierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2018 o 14:32, jahooo napisał:

Auto prawie nowa Ibiza. Z nawiewu nawet bez klimy czuć nieprzyjemny zapach. Czy ktoś miał taki problem w nowym aucie. Jest szansa , że się tym zajmą na gwarancji

Co to znaczy nieprzyjemny zapach?

Wesz, że ludzie mają różny poziom postrzegania zapachów?

Dla jednego zwykły techniczny zapach to normalność, a drugiego będzie brać na wymioty.

 

Podejrzewam, że gdyby wszyscy autokąciokowicze sami ocenili ten zapach to stwierdziliby, że dramatyzujesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dłuższej trasie cały czas na klimie. Chyba zaczyna się normować. I myślę jednak , że to zapach dzisiejszej gorszej jakości plastików musi się ulotnic z nowego auta. Ale jak by co to będzie chyba akcja serwisowa na tylny pas bezpieczeństwa. Gdyby nadal był problem zwrócę uwagę w ASO. A jeszcze w temacie to własnie ten zapach jest bardziej intensywny bez klimy, na samej dmuchawie. Wieć można by tłumaczyć to rozgrzanymi plastikami na słońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.