Skocz do zawartości

Gdzie naprawiacie sterowniki silnika do benzyny


Lato8

Rekomendowane odpowiedzi

szukaj w-tatu ktory w swojej ofercie ma elektronike samochodowa .nie rozmawiaj z ogloszeniami typu elektotechnika pojazdowa itp . padlo mi immo .przekopalem sie przez x mech poj ,elektrykow sam. itp . w koncu zadzwonilem do klucznika ktory mial w ofercie awaryjne odpalanie poj . dostalem namiar na w-tat (dla dowcipu dodam ze codziennie kolo niego przechodzilem )lokalizacja 250 m od mojego bloku . gosc popatrzyl na szczatki pilota od immo i orzekl ze odpali ten sam po h18 czyli po robocie . poszedlem na umowiona godzine . wrzucil do swojego sam. skrzynke narzedziowa . w garazu dopadl do calej inst immo .wyizolowal z ok 20 przewodow 2 pary przewodow . rozcial ,polaczyl krzyzowo i silnik ozyl .a najlepsze jest to ze zrobil to bez zadnego schematu a dioda dalej robi za wariata sygnalizujac ze immo jest wlaczone . calosc zajela mu ok 20 min a moj portfel byl opustoszaly o  150pln  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem w elektrobip. Generalnie wszystko zrobili i już prawie rok sterownik działa. Jedynie uważać podczas rozmowy i nie dać się nabrać na głupi bełkot o kosztach rzędu 1300. Dałem coś ok 600 z roczną gwarancją na całość. Sterownik miałem po 3 dniach od wysyłki. Niestety w mojej okolicy (Kraków) nie było nikogo, kto by się podjął naprawy hybrydowego sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.