Skocz do zawartości

Peugeot - sensor deszczu


Ariibyd

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano....

Pacjent to paździoch 307 z automatem świateł, zmierzch i czujnik opadów.

Wymieniono szybę - na troszkę inną (czytaj tańszą) był solar jest zielona, o ile zmierzch działa ok to już sensor deszczu nie działa (znaczy po naciśnięciu dźwigni w dół wycieraczki działają jak w trybie pracy przerywanej machają co kilka sekund), wiedziałem o takiej możliwości decydując się na inną szybę więc teraz pytanie jest:

Jak całkowicie dezaktywować pracę z sensorem deszczu, chodzi o to ażeby po naciśnięciu dźwigienki w dół (tam jest Auto napis) wycieraczki machnęły sobie raz i to mi wystarczy, ewentualnie czy jest jakaś możliwość przyuczenia lub wymiany na inny typ tego czujnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ochkarol napisał:

A nie możesz złożyć reklamacji na montaż szyby? 

Ewidentnie nie zrobione poprawnie. 

Mogę, i pewnie jutro podjadę do nich, w sumie zapewniali, że będzie działać z tą szybą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ariibyd napisał:

Siemano....

Pacjent to paździoch 307 z automatem świateł, zmierzch i czujnik opadów.

Wymieniono szybę - na troszkę inną (czytaj tańszą) był solar jest zielona, o ile zmierzch działa ok to już sensor deszczu nie działa (znaczy po naciśnięciu dźwigni w dół wycieraczki działają jak w trybie pracy przerywanej machają co kilka sekund), wiedziałem o takiej możliwości decydując się na inną szybę więc teraz pytanie jest:

Jak całkowicie dezaktywować pracę z sensorem deszczu, chodzi o to ażeby po naciśnięciu dźwigienki w dół (tam jest Auto napis) wycieraczki machnęły sobie raz i to mi wystarczy, ewentualnie czy jest jakaś możliwość przyuczenia lub wymiany na inny typ tego czujnika.

 

ale one pracują teraz własnie BEZ sensora :) auto BEZ sensora działa własnie tak jak u Ciebie, nie przypominam sobie możliwości wyłączenia tego w ogóle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrocha napisał:

ale one pracują teraz własnie BEZ sensora :) auto BEZ sensora działa własnie tak jak u Ciebie, nie przypominam sobie możliwości wyłączenia tego w ogóle :)

 

A inny sensor deszczu, odpowiedni do rodzaju szyby, jest coś takiego....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ariibyd napisał:

A inny sensor deszczu, odpowiedni do rodzaju szyby, jest coś takiego....

 

 

nie sadze żeby było kilka czujników deszczu w zależności od szyby :) ale daj VIN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.