Skocz do zawartości

Seat Ibiza i Arona przywołane do serwisu - pasy.


RedDevil69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
Dnia 23.09.2018 o 22:52, jahooo napisał:

Ja też byłem . Ale w tym pisemku jest , że to był etap I który nie pomógł. Pracują nad etapem II który ma to rozwiązać. Kupiłem auto 5 osobowe a zrobili mi z niego 4 osobowe

Poważnie 8] Ale porażka ze strony firmy :facepalm: 

To  jest istotna niezgodność towaru (samochodu) z umową. Taka zmiana to moim zdaniem podstawa od odstąpienia od umowy zakupu samochodu. Kupiłeś samochód który posiadał określone cechy - m.in to że był 5 osobowy. Gdyby tej cechy nie miał to pewno byś go nie kupił, a teraz robią Ci tak drastyczną zmianę, która ogranicza funkcjonalność.  Sprawa dla UOKiKu.

Jak nawet jesteś nadal zadowolony z samochodu to bym im nad uchem pomarudził jak to dla Ciebie uciążliwe i może by Ci się udało od nich wyrwać w ramach rekompensaty za niedogodności np. zimówki, przeglądy itp. 

O takich jajach to ja jeszcze w żadnej marce nie słyszałem.  Ciekawe czy w T-Roc VW też tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Manx napisał:

Poważnie 8] Ale porażka ze strony firmy :facepalm: 

To  jest istotna niezgodność towaru (samochodu) z umową. Taka zmiana to moim zdaniem podstawa od odstąpienia od umowy zakupu samochodu. Kupiłeś samochód który posiadał określone cechy - m.in to że był 5 osobowy. Gdyby tej cechy nie miał to pewno byś go nie kupił, a teraz robią Ci tak drastyczną zmianę, która ogranicza funkcjonalność.  Sprawa dla UOKiKu.

Jak nawet jesteś nadal zadowolony z samochodu to bym im nad uchem pomarudził jak to dla Ciebie uciążliwe i może by Ci się udało od nich wyrwać w ramach rekompensaty za niedogodności np. zimówki, przeglądy itp. 

O takich jajach to ja jeszcze w żadnej marce nie słyszałem.  Ciekawe czy w T-Roc VW też tak zrobił.

Polo to samo Troc nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.