Jump to content
Sign in to follow this  
Ladon

Kia czy Hyundai

Recommended Posts

W tym dziale jeszcze mnie nie było, więc witam wszystkich serdecznie.

A teraz do tematu: we wrześniu (czy coś koło tego) zmieniają się znowu normy co do emisji spalin i chciał bym przed tym kupić Kię lub Hyundaia. W grę wchodzi i30 lub Rio, bo nowy Ceed jeszcze niedostępny a stary już chyba za stary i jakoś mnie nie olśniewa. No i pytanie do was: czy ktoś coś ma i może coś możecie polecić? Oczywiście przy i30 bieda wersja, a Rio na full wypasie :D

19 minut temu, Ladon napisał:

W tym dziale jeszcze mnie nie było, więc witam wszystkich serdecznie.

A teraz do tematu: we wrześniu (czy coś koło tego) zmieniają się znowu normy co do emisji spalin i chciał bym przed tym kupić Kię lub Hyundaia. W grę wchodzi i30 lub Rio, bo nowy Ceed jeszcze niedostępny a stary już chyba za stary i jakoś mnie nie olśniewa. No i pytanie do was: czy ktoś coś ma i może coś możecie polecić? Oczywiście przy i30 bieda wersja, a Rio na full wypasie :D

Rio jest calkiem znosne ale nie ma fajnych silnikow i20 jest bardzo dojrzale ale znow za drogie. Z tych wszystkich to bralbym rio albo fieste.

W i20 zbankrutuję nim dojdę na liście do dodatkowego wyposażenia. Niby cena podobna, ale biorąc normalny silnik i kilka gadżetów cena zaczyna zabijać. Obejrzałem całą masę samochodów i tylko Rio i i30 wchodzą w grę. Co do Fiesty to nie mogłem znaleźć sobie w niej miejsca, a handlowcy mnie olali, więc odpada.

• Like 1

Dnia 24.05.2018 o 22:09, Ladon napisał:

W i20 zbankrutuję nim dojdę na liście do dodatkowego wyposażenia. Niby cena podobna, ale biorąc normalny silnik i kilka gadżetów cena zaczyna zabijać. Obejrzałem całą masę samochodów i tylko Rio i i30 wchodzą w grę. Co do Fiesty to nie mogłem znaleźć sobie w niej miejsca, a handlowcy mnie olali, więc odpada.

To kup Ibize bedziesz mial wersje full led w cenie bidnego i20.

13 godzin temu, wujekcybul napisał:

To kup Ibize bedziesz mial wersje full led w cenie bidnego i20.

Co Ci się w koreańczykach tak nie podoba? xD

• Haha 1

10 godzin temu, Ladon napisał:

Co Ci się w koreańczykach tak nie podoba? xD

Mialem i kile i hyundaia. Ot zwykle wozidla ale za drogie w stosunku do tego co oferuja.