Jump to content
kravitz

Toyota i rabaty

Recommended Posts

Czy przy zakupie nowej Toyoty w ogóle mówimy o jakiś rabatach?

Czy tylko 500PLN i dywaniki?

Jeśli jest jakaś różnica przy leasingu i gotówce, to też by była cenna informacja :hmm:

Moja mama 4 lata temu dostała chyba 12kpln na ravkę, ale to było pod koniec roku z tym że model do produkcji. 

Jak jest teraz to :nie_wiem:;]

5 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Mógłbym pomóc z rabatami na Toyotę, lecz sprawa dotyczy Śląska...

Moim zdaniem to nie przeszkoda. Jeśli kupujący nie jest z tych co muszą śledzić lawetę z ich autem od granicy aż do dilera a potem patrzeć na ręce pracownikom czy z odpowiednią czcią się do niego odnoszą to przy nowym aucie odległość nie jest problemem. Większość rzeczy da się załatwić online i kurierami, więc zostaje na końcu jedna wycieczka pociągiem/samolotem po gotowy samochód. Sam tak kilkakrotnie zrobiłem. Nawet dla tysiąca złotych już się opłaci (chociaż u mnie było dużo więcej).

:ok:

• Like 1

12 godzin temu, kravitz napisał:

Jeśli jest jakaś różnica przy leasingu i gotówce, to też by była cenna informacja :hmm:

Kup używanego liścia i nie cuduj :D

Edited by mrBEAN

a jaka Toyota interesuje?

16 godzin temu, Ryb napisał:

Moim zdaniem to nie przeszkoda. Jeśli kupujący nie jest z tych co muszą śledzić lawetę z ich autem od granicy aż do dilera a potem patrzeć na ręce pracownikom czy z odpowiednią czcią się do niego odnoszą to przy nowym aucie odległość nie jest problemem. Większość rzeczy da się załatwić online i kurierami, więc zostaje na końcu jedna wycieczka pociągiem/samolotem po gotowy samochód. Sam tak kilkakrotnie zrobiłem. Nawet dla tysiąca złotych już się opłaci (chociaż u mnie było dużo więcej).

:ok:

Nie W tym rzecz. Część po prostu pyta o oferty bez woli zakupu, a część osób wykorzystuje te oferty, gdzie się zdarza, iż z moich poleceń salony sprzedażą samochody po 1 % marży i tacy ludzie idą z takimi ofertami do innych salonów i tym samym donoszą na te moje. ...

Co do sprzedaży na odległość.

Znajomemu załatwiłem tak Kodiaq w dacie premiery z rabatem 8% i do sakonu pojechał tylko raz po odbiór samochodu, A znajomej MINI Countryman z rabatem 45 tys zl ze 161 na 116 tys zl. Samochód zobaczyłapierwszy raz jak jej go laweta przywiozła ;)

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał:

Nie W tym rzecz. Część po prostu pyta o oferty bez woli zakupu, a część osób wykorzystuje te oferty, gdzie się zdarza, iż z moich poleceń salony sprzedażą samochody po 1 % marży i tacy ludzie idą z takimi ofertami do innych salonów i tym samym donoszą na te moje. ...

Znajomemu załatwiłem tak Kodiaq w dacie premiery z rabatem 8% i do sakonu pojechał tylko raz po odbiór samochodu, A znajomej MINI Countryman z rabatem 45 tys zl ze 161 na 116 tys zl. Samochód zobaczyłapierwszy raz jak jej go laweta przywiozła ;)

Oferty od salonow roznia sie bardzo malo kwestia wlasnie pochodzenia i pokazywania ofert. Nawet te, ktore Ty podsylales i inni kacikowicze. Moze sie zdarzyc jakis nietypowy strzal jak to mini ale to pewnie jakas udziwniona wersja. Zreszta skoro 500X nie chcieli sprzedac taniej auto nowe ale 2 lata na placu stalo to az mi sie nie chce wierzyc w to mini. No ale coz nie moj target cenowy.

Wszystko zalezy od okresu, danej sytuacji dilera, formy zakupu, itd. Na MINI byka oferta z wyprzedaży rocznika plus grupa zawodowa plus na mnie jakieś %. Ofertę mam nadal na mailu. Wersja Cooper S All4 z pakietem JCW.

• Like 1

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

:facepalm:

Masakra, co za ludzie...

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

:oki:

Zgłoszę się do Ciebie jak będę następne auto kupował.

:)

@prawoimotoryzacja 

Dalej można szukać u Ciebie wsparcia w temacie rabatów w Toyocie? :) 

Pozdrawiam

Posted (edited)
Dnia 6.07.2020 o 15:00, drago11 napisał:

@prawoimotoryzacja 

Dalej można szukać u Ciebie wsparcia w temacie rabatów w Toyocie? :) 

Pozdrawiam

Cześć, z uwagi na fakt, że 90% osób nawet łaskawie nie odp jak się temat potoczył, nie wspominając nawet o głupim "dzięki" , nie bawię się już w pomoc z uwagi na stratę czasu, ale przede wszystkim sposób postępowania zwracających się o pomoc z rabatem.

ps. robiłem to całkowicie pro bono. 

Edited by prawoimotoryzacja
  • Like 4

Szkoda. I dziękuję za odpowiedź :)

Dnia 25.05.2018 o 10:25, kravitz napisał:

Rozmawiałem jakoś w lutym, była wyprzedaż, ceny z katalogu wyprz. i jeszcze coś potrafili dorzucić.

Wszystko zależy teraz jak stoi na placach. Na leasing nic więcej nie proponowali.

Dnia 14.07.2020 o 10:35, prawoimotoryzacja napisał:

zróbmy wyjątek :)

@prawoimotoryzacja

Bardzo bym był wdzięczny jakbyś mógł zrobić jeszcze jeden wyjątek w sprawie zniżek w Toyocie :)  Interesuje mnie Yaris Hybrid Selection jakby co. Jak nie masz czasu i chęci - rozumiem i dziękuje. Miłego weekendu!

1 godzinę temu, r2dan napisał:

@prawoimotoryzacja

Bardzo bym był wdzięczny jakbyś mógł zrobić jeszcze jeden wyjątek w sprawie zniżek w Toyocie :)  Interesuje mnie Yaris Hybrid Selection jakby co. Jak nie masz czasu i chęci - rozumiem i dziękuje. Miłego weekendu!

jestem za bo też się rozglądam. 

41 minut temu, Camel napisał:

jestem za bo też się rozglądam. 

Jeszcze miesiąc temu dealerzy mieli pojedyncze sztuki z 2019r. Cena od ok 76kzł za słabo wyposażone auto. Dalszych zniżek brak. Ja odpuściłem.