Skocz do zawartości

Mamy kogoś w Hyundaiu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Artus napisał:

W żadnym z warszawskich salonów nie ma auta testowego w wersji jaka mnie interesuje :(

Ja swojego ze skrzynią dct zamawiałem w ciemno ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artus napisał:

Ja jednak nie mam ciśnienia i poczekam :)

Skrzynia niczego sobie - choć czasem mogłaby być szybsza w redukcji czy przełączaniu z 1 biegu na wsteczny i z powrotem.

Co do silnika, to nie wypowiem się - to zdaje się nowość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał:

Skrzynia niczego sobie - choć czasem mogłaby być szybsza w redukcji czy przełączaniu z 1 biegu na wsteczny i z powrotem.

Co do silnika, to nie wypowiem się - to zdaje się nowość ...

Ale ta skrzynia też chyba świeża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2018 o 19:19, Artus napisał:

W żadnym z warszawskich salonów nie ma auta testowego w wersji jaka mnie interesuje :(

Fizole biora 1.4 bez turbo i takie wersje demo sa czasem sie trafi ten 1.0T. Firmy diesele... Tu dosc ciekawa kumulacja bo i 1.4T jak i automat moze byc kiepsko z demo. Co do skrzyni to ona cos inna jest ma nawet wskaznik na ktorym biegu jedzie moze jest lepsza od poprzednich. Zwykla hydrauliczna w moim odczuciu byla szybsza od tej z dwoma sprzeglami w poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wujekcybul napisał:

Fizole biora 1.4 bez turbo i takie wersje demo sa czasem sie trafi ten 1.0T. Firmy diesele... Tu dosc ciekawa kumulacja bo i 1.4T jak i automat moze byc kiepsko z demo. Co do skrzyni to ona cos inna jest ma nawet wskaznik na ktorym biegu jedzie moze jest lepsza od poprzednich. Zwykla hydrauliczna w moim odczuciu byla szybsza od tej z dwoma sprzeglami w poprzedniej generacji.

Ja chcę na JDG wziąć. Mam obecnie 2 diesle ale przy obecnych cenach paliw i dość niskim spalaniu nowoczesnych silników benzynowych nie chcę już diesla. A na 100% musi być automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Artus napisał:

Ja chcę na JDG wziąć. Mam obecnie 2 diesle ale przy obecnych cenach paliw i dość niskim spalaniu nowoczesnych silników benzynowych nie chcę już diesla. A na 100% musi być automat.

To olej dilera idz prosto do ML. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujekcybul napisał:

Co do skrzyni to ona cos inna jest ma nawet wskaznik na ktorym biegu jedzie moze jest lepsza od poprzednich.

 

Ty zawsze masz problem, zawsze dostajesz wybrakowane wersje aut...

W poprzednim i30, jak i też ceedzie była informacja o aktuanym biegu...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K3 napisał:

 

Ty zawsze masz problem, zawsze dostajesz wybrakowane wersje aut...

W poprzednim i30, jak i też ceedzie była informacja o aktuanym biegu...

 

Byc moze w jakiejs topowej wersji byla. Ja nie zaobserwowalem. U mnie wygladalo to tak jak ponizej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Weźcie pod uwagę, że dealerzy nie zamawiali ostatnio aut, ze względu na nową normę Euro6C lun D, nie pamiętam dokładnie :) Anyway zamawiać chyba można ale dostawa w sierpniu

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.