Skocz do zawartości

debica presto hp 195/65/15


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze upalalem jakies marki premium w swoim stilo. Pirelli michelin goodyear fulda. Teraz z ciekawosci zakupilem kormoran uhp 215/45/17 C+C 70Db i jestem mile zaskoczony. Zuzycie na przyzwoitym poziomie. Podczas gwaltownego ruszania zaraz ciagna do przodu. Na mokrym sa dla mnie ok. 

 

 

Te debice tez bralem pod uwage ze wzgl na 68Db glosnosci . ale ostatezbie wziolem mlodsze kormorany. 

 

Jedynie do czego sie moge doczepic to rant ochronny jak dla mnie go nie ma. Pomimo ze producent podaje ze jest.

 

 

Jezeli nie zamierzasz jezdzic wyczynywo i do cywilnej jazdy ci wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UHP sa bardzo dobre. Ciche i przyczepne na sucho i mokro. Jezdze juz 3 sezon po przesiadce z Bridgestone Turanza a wczesniej Dunlop BluResponse. Gdybym mial porownywac to przyczepnosc na podobnym poziomie, ale Debice sa cichsze i duzo tansze. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Może nie w tym rozmiarze ale powiem tak

 

 

Zawsze jeździłem na markowych od Fuldy po michaelin Continental Goodyear, do czasu. Pojeździłem w okolicy po wulkanizatorach - używki firmowe w rozmiarze letnim Gumniska 215/45/17 w cenach od ok 200zl/szt(5-6mm) aż mówię zaryzykuję kupię z allegro... 750zl/4szt kormoran uhp 215/45/17 przejechałem w mieszanym klimacie 20.000 km i powiem że są rewelacyjne.  Ciche do lekkiej sportowej jazdy starcza prędkości 140+znoszą i na razie nie kupię nic innego jak budżetówki( pomijam hejty itp) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.