Skocz do zawartości

Subaru Libero


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

uśmiejecie się ale moja baba zobaczyła to kiedyś na ulicy i umyśliła sobie że ona chce takie auto ;]

 

u najeźdźcy znalazłem coś takiego ;]

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=262973789&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23500&makeModelVariant1.modelId=11&pageNumber=1&scopeId=C&searchId=92eb85a3-fc52-6a4e-110d-f37f80720d7c

 

miał ktoś kiedyś takie coś? gnije pewnie jak każda japonia, a czy jest tez bezawaryjne? jest to o tyle istotne że wygląda na dość dziwne w serwisowaniu ;]

w PL mało tego ale też coś jest

 

https://sprzedajemy.pl/subaru-libero-4x4-mini-bus-wroclaw-2-6bea9f-nr54143583

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, volf6 napisał:

Podobne do Suzuki Super Carry czy jakoś tak:)

Można zapytać co jej się spodobało w tym cudaku, bo może polonez truck by wystarczył-jest chyba ładniejszy i lepszy w serwisowaniu:hehe:

 

podoba się jej że jest wąski mały i wysoki ;] i głupi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, koNik napisał:

 

podoba się jej że jest wąski mały i wysoki ;] i głupi ;]

 

Dobrze, że to nie HP , bo czułbym się w obowiązku skomentować :phi:

 

Co do auta, nietypowe. Jest jakaś konkretna potrzeba, czy tak poprostu ? 

Może przekieruj Panią na Cube /taki kanciak z niesymetrycznym ostatnim słupkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mati1.6dohc napisał:

 

Dobrze, że to nie HP , bo czułbym się w obowiązku skomentować :phi:

 

Co do auta, nietypowe. Jest jakaś konkretna potrzeba, czy tak poprostu ? 

Może przekieruj Panią na Cube /taki kanciak z niesymetrycznym ostatnim słupkiem.

 

chodzi o to żeby auto było małe i duże jednocześnie ;]

ona parkuje codziennie przy Wawelu i chyba powoli ma uraz ;]

cube jest wielki przy tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, volf6 napisał:

Można zapytać co jej się spodobało w tym cudaku, bo może polonez truck by wystarczył-jest chyba ładniejszy i lepszy w serwisowaniu:hehe:

Może wygląda na bardziej rodzinny, z tyłu zmieści się kilkoro dzieci :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koNik napisał:

u najeźdźcy znalazłem coś takiego

To już lepiej Daihatsu:

atrai.jpg?w=326&h=243&zoom=2

 

Tym bardziej, że wciąż jest produkowany we Włoszech jako Piaggio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koNik napisał:

uśmiejecie się ale moja baba zobaczyła to kiedyś na ulicy i umyśliła sobie że ona chce takie auto ;]

 

 

ehhhh...

 

A VW T2 T3 nie podoba jej się? ;]

 

A BTW, zwróć babie uwagę, że w tych pojazdach strefa zgniotu kończy się za fotelem kierowcy.... :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, volf6 napisał:

Można zapytać co jej się spodobało w tym cudaku,

 

Łatwo sie małe koNiki wstawia w foteliki ;)

Ale generalnie auto srednio bezpieczne, bo stopy masz 10 cm od przodu auta ;) a auto nie wygląda na stabilne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lessero napisał:

A BTW, zwróć babie uwagę, że w tych pojazdach strefa zgniotu kończy się za fotelem kierowcy.... :skromny:

 

2 godziny temu, Filipfm napisał:

 

Ale generalnie auto srednio bezpieczne, bo stopy masz 10 cm od przodu auta ;) a auto nie wygląda na stabilne ;) 

 

Chłopaki a co Wy takie strachliwe? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo praktyczne, choć mocno się nagrzewa. Wbrew pozorom dość stabilne (dopóki nie wieje). Bardziej niż wysokość przeszkadza w nim mały rozstaw osi. Znajomy miał i jeździł tym przez kilka lat, wożąc nawet rodzinę na wakacje. Silnik raczej mało awaryjny, ale wiem, że coś zaniedbał i poleciały panewki, których nie udało się kupić. Auto poszło na złom pomimo ogólnie dobrego stanu. Silnik nie jest typowy dla tej pojemności w tej marce, bo jako jedyny kręci się w drugą stronę. Na Allegro wtedy były cztery egzemplarze, z czego dwa bez silnika, a silników też nie było dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, koNik napisał:

uśmiejecie się ale moja baba zobaczyła to kiedyś na ulicy i umyśliła sobie że ona chce takie auto ;]

 

u najeźdźcy znalazłem coś takiego ;]

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=262973789&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23500&makeModelVariant1.modelId=11&pageNumber=1&scopeId=C&searchId=92eb85a3-fc52-6a4e-110d-f37f80720d7c

 

miał ktoś kiedyś takie coś? gnije pewnie jak każda japonia, a czy jest tez bezawaryjne? jest to o tyle istotne że wygląda na dość dziwne w serwisowaniu ;]

w PL mało tego ale też coś jest

 

https://sprzedajemy.pl/subaru-libero-4x4-mini-bus-wroclaw-2-6bea9f-nr54143583

 

 

 

Albo taka ToJoTa...

 

s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Łatwo sie małe koNiki wstawia w foteliki
Ale generalnie auto srednio bezpieczne, bo stopy masz 10 cm od przodu auta  a auto nie wygląda na stabilne  
Ale za to moze regulować wysokość świateł dużym palcem u nogi

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, koNik napisał:

 

ten nie wygląda na prosty bo ma silnik pod bagażnikiem ;]

 

sąsiad ma takie cudo:

 

$_86.JPG

 

używa tego na dojazd do lasu z psem na spacer i do wywożenia koszy na śmieci 80 metrów do głównej drogi co drugą środę jak odbierają śmieci ;]

 

To ma silnik pod siedzeniami. Podgrzewane fotele są więc w standardzie. Również latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maro_t napisał:

 

sąsiad ma takie cudo:

 

$_86.JPG

 

używa tego na dojazd do lasu z psem na spacer i do wywożenia koszy na śmieci 80 metrów do głównej drogi co drugą środę jak odbierają śmieci ;]

 

To ma silnik pod siedzeniami. Podgrzewane fotele są więc w standardzie. Również latem

 

ale libero ma silnik z tyłu pod podłoga bagażnika, w dodatku ostatnie roczniki często mają klimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mihó1435053663 napisał:

Auto bardzo praktyczne, choć mocno się nagrzewa. Wbrew pozorom dość stabilne (dopóki nie wieje). Bardziej niż wysokość przeszkadza w nim mały rozstaw osi. Znajomy miał i jeździł tym przez kilka lat, wożąc nawet rodzinę na wakacje. Silnik raczej mało awaryjny, ale wiem, że coś zaniedbał i poleciały panewki, których nie udało się kupić. Auto poszło na złom pomimo ogólnie dobrego stanu. Silnik nie jest typowy dla tej pojemności w tej marce, bo jako jedyny kręci się w drugą stronę. Na Allegro wtedy były cztery egzemplarze, z czego dwa bez silnika, a silników też nie było dostępnych.

 

:ok:

btw. panewki można dorobić na wymiar, kosztuje to 1000zł na 4 gary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrekcb napisał:

 

Copen fajniejszy. :phi:

 

Czy fajniejszy to kwestia gustu. Ale przynajmniej dostepny z kierownica po naszej stronie :)

Ale ja nawet do MX5 sie nie mieszcze, nie wspominajac o takich mikrusach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.