Skocz do zawartości

małe nowe auto


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Krety gdzie śmiałem panda i powiem wam że mógłbym mieć takie auto na dojazdy do pracy, zakupy. W środku było całkiem sympatycznie io dziwo nie było jakoś klaustrofobicznie. Ze świateł ruszała jak mały szatan. Silnik fajnie zachowywał się przy niskich obrotach, całkiem elastyczny. Przy większych prędkościach było już słabo ale przejechałem w stylu el Greco 4 razy góry i 2 razy w pół wyspy w zdłóż w zasadzie też przez góry i było fajnie oprócz tego że w zakrętach i nierównościach skakała jak ping-pong. 

Wersja jakaś Mix. Bez sterowania lustrami ale radio w kierownicy, głośnomówiący zestaw, ładowarka do tel i czytanie muzyki z niego, centralny. Spaliłem 5,7 l/100km. Od nowości 3000km miała 5,5. Więc dla mnie całkiem nieźle. 

Sympatyczne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2018 o 14:57, prawoimotoryzacja napisał:

blue_Panda tyle spała przy średniej prędkości 9 km/h i bez wył silnika? :)

Ale średnia spalania Pandy 1.2 8V jaką miałem na LPG oscylowała w około 6,5litra/100km. Jak rozrząd się przestawił to wtedy 10l paliła xD ale ciężko mi było przekroczyć 7 literkow. Aaa i Panda jest u nas w rodzinie ponad 4 lata i nikomu nie widzi się jej sprzedawać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wawo napisał:

Myśle, że Astra J 140 KM przy prędkości 70 km/h na 6 biegu też będzie miała spalanie w okolicach 4-4,5 l. LPG ;]

 

Pal sześć zdjęcia, ale UP/Citigo naprawdę mało palą. :ok:

W trasie poniżej 4 ltr, miasto - to już zależy od wielu czynników. Mój UP 6 ltr (zonka) do 6,8 ltr (ja). :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.