Skocz do zawartości

Montaż paneli podłogowych przez sklep


zurekk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są opinie nt. montaży prowadzonych przez sklep w którym się kupuje panele? (np. Komfort, Belpol, vox...) . Panele winylowe montowane na klik.

Interesuje mnie zakup z montażem z powodu 8% vatu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zurekk napisał:

Jakie są opinie nt. montaży prowadzonych przez sklep w którym się kupuje panele? (np. Komfort, Belpol, vox...) . Panele winylowe montowane na klik.

Interesuje mnie zakup z montażem z powodu 8% vatu.

Pozdrawiam

 

 

Ja kiedyś korzystałem z usług niejakiej firmy Abak.

 

Odniosłem wrażenie, że panowie się baaardzo śpieszą, docinają byle jak, o dylatacjach nie słyszeli.

Zobaczyłem jak wykonali 90 m2 parteru i przepędziłem.

Drugie 90 m2 położyłem sam [5 pomieszczeń]

 

Drugi wkurw był jak zobaczyłem zawyżona listę materiałów.

Wiem, że potrzeba 2 czy 3 panele nadwyżkowe, ale mi izby spuchły dużo bardziej na metrażu i obwodzie...

 

Rozliczyłem się gotówkowo, zmniejszyłem kwotę za wykonane roboty.

Nie upominają się o resztę kasy do dzisiaj.

Takie są moje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zamówił u jakiś magików ze śląska, panele z montażem w dość dobrej cenie.

Po tym jak mu wyskoczyły do góry na środku pokoju sprawę musiał załatwiać z rzecznikiem konsumentów bo panowie nie raczyli poprawiać nic po sobie.

 

Ja nauczony doświadczeniem innych kupiłem paletę i czeka mnie montaż samodzielny, przynajmniej nie będę na nikogo marudzić, najwyżej żona na mnie ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zurekk napisał:

Jakie są opinie nt. montaży prowadzonych przez sklep w którym się kupuje panele? (np. Komfort, Belpol, vox...) . Panele winylowe montowane na klik.

Interesuje mnie zakup z montażem z powodu 8% vatu.

Pozdrawiam

 

Kupowałem panele w Świat Paneli, ceny mieli jedne z niższych + free montaż. W domu była ekipa wtedy od wykończenia - byłem umówiony, że jak Ci ze sklepu odwalą tandetę to i pogonie a moja ekipa dokończy montaż (już nie za free), ale nie było do czego się przyczepić. Przyjechali, temat ogarnęli w jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadowi w cenie paneli z marketu robił jeden gość około 80m2 podłóg i całość z listwami zajęła mu dwa dni, zapieprzal nieźle, miałem wrażenie że podkład układa jak leci bez odkurzania wcześniej podłoża. Same panele położone dobrze, ale listw już mu się nie chciało na klipsy i na placki kleju zrobił, więc odpadają okazjonalnie od uderzeń np. odkurzacza

Drugiemu kumplowi ekipa robiła parę tygodni temu i musiał przesunąć termin przeprowadzki, bo łosie nie zrobili dylatacji i mu się domek zrobił na środku salonu... Oczywiście listwy na kleju już, więc do zerwania

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat temu kupowałem w Świecie Paneli z opcją montażu. Mieli najlepsze ceny a z montażem byli bezkonkurencyjni. Wpadło trzech gości i w jakieś cztery godziny położyli ok. 90 metrów paneli w czterech pomieszczeniach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Przemas napisał:

2 lata temu korzystałem z usług Świat Paneli. Rewelacyjne ceny. Przyjechało 3 gości w 2 godziny ułożyli 60 metrów paneli.

Ja również tak zrobiłem 3 lata temu. Jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2018 o 12:23, zurekk napisał:

Jakie są opinie nt. montaży prowadzonych przez sklep w którym się kupuje panele? (np. Komfort, Belpol, vox...) . Panele winylowe montowane na klik.

Interesuje mnie zakup z montażem z powodu 8% vatu.

 

kupowałem w lokalnym sklepie i do montażu paneli, drzwi nie mam się do czego przyczepić :ok: ale to pewnie od montażysty zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.