Skocz do zawartości

Mazda 6, 2.0 LPG 141 KM - jakie przewody WN ?


Krajowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.06.2018 o 11:22, Krajowy napisał:

 

4 miesiące temu kupiłem NGK i są do wyrzucenia.

 

 

Gdzie te kupione NGK są wyprodukowane?

Reklamacja i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2018 o 17:12, 51cent napisał:

 

 

Gdzie te kupione NGK są wyprodukowane?

Reklamacja i tyle...

Będę je reklamował, ale na starych było jeszcze gorzej, więc na czas reklamacji muszę na czymś jeździć. 

Tylko czy uznają reklamacją po 5 miesiącach...

 

Kupowane w JADAR w chorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ozarek napisał:

a jesteś pewny, że to wina kabli?

Tak, to wina kabli. Nad kablami są wtryski gazu i przypuszczam że to do nich są przebicia. Szukam sposobu jak je to odizolować, aby nie leżały ot tak na pokrywie zaworów. 

 

Byłem u gazownika i sam potwierdził moje przypuszczenia, ale jak to powiedział, że one tam muszą być/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka foto bo nadal mi to nie pasuje, kable są dobrze izolowane o ile nie zostaną fizyczne uszkodzone ale izolacja się nie zestarzeje.

Sam z siebie kabel WN nie pada w 4mce, albo masz wypalone na amen świece, albo zajechałeś już cewki i wymiana kabli pomaga doraźnie.

 

IMHO celowanie w kable ot tak to nie jest ten kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 19.06.2018 o 19:56, Ozarek napisał:

poka foto bo nadal mi to nie pasuje, kable są dobrze izolowane o ile nie zostaną fizyczne uszkodzone ale izolacja się nie zestarzeje.

Sam z siebie kabel WN nie pada w 4mce, albo masz wypalone na amen świece, albo zajechałeś już cewki i wymiana kabli pomaga doraźnie.

 

IMHO celowanie w kable ot tak to nie jest ten kierunek.

 

Racja. W zeszłym tygodniu przeszedłem ścieżkę poszukiwań przyczyny szarpania. W wymiany poleciały w odstępie jednodniowym 1. Świece 2.Przewody 3.Cewki 

 

U mnie są niestety 2 fajkocewki obsługjące bezpośrenio gar pod sobą i kablem WN następny gar, a przez to że siedzą bezpośrednio nad świecami wytrzymują w tej temperaturze jakieś 45 kkm lub rok. NGK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.