Skocz do zawartości

Czujnik poziomu oleju e83 n46


Koonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W temacie czujnika poziomu oleju, wywala błąd silnika, świeci się na żółto kontrolka oleju przez chwilę

a pytanie, jak to jest z tymi zamiennikami ? w sieci sporo opinii że nie będzie nic z tego, tzn zamienniki są do d..

ale taka hella (często jest opis że idzie na pierwszy montaż)

u mnie siedzi cosik takiego

IMG_4724.jpg.dc08111139144e7d91bd52e064a5b2b7.jpg

da się ogarnąć to jakimś zamiennikiem, bo oryginał 800zł :phi:

 

Pozdr

Konrad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kaczorek79 napisał:

Hella jest dobrym zamiennikiem i będzie to działać, ale sprawdź, czy jest dostępna, bo do n46 coś słabo z tymi czujnikami było.

 

właśnie dziwnie to wygląda, mojego już nie ma, zamienił go inny nr i on jest w specyfikacji hella

inna kwestia że piszą że to do diesla

 

u mnie to ten czujnik i tak po nic, bo na szczęście jeszcze mam tradycyjny bagnet ;)

podjadę jeszcze do mechaniora co dłubie w bmw, po pierwsze żeby potwierdzić że to ten czujnik a po drugie zobaczę co powie z zamiennikami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyć dokładnie ten czujnik, bo może okazać się, że te inne z aluminiową obudową pasują i są zamienniki. Swoją drogą błąd można wyłączyć na stałe NCSem albo Pasoftem. Widziałem w Pasofcie tą opcję, żeby dezaktywować czujnik poziomu oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2018 o 13:11, kaczorek79 napisał:

Swoją drogą błąd można wyłączyć na stałe NCSem albo Pasoftem. Widziałem w Pasofcie tą opcję, żeby dezaktywować czujnik poziomu oleju.

Chyba mnie zmotywowałeś do... sięgnięcia do szuflady i skorzystania z PASoftu w celu wyłączenia czujnika. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.