Skocz do zawartości

Brak reakcji na ogłoszenie sprzedaży samochodu ... co jest źle?


TWENTIS

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, marcindzieg napisał:

To jest eksploatacja, którą o Heńka można pewnie za pół tej ceny zrobić.

 

Dwumas ze sprzęgłem 2100 zł z robocizną.

Tylne zawieszenie 1500 zł z robocizną.

2 x 750 zł za wtryski+robota 400 zł.

 

Taniej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rostex napisał:

 

Dla jednego dużo, dla innego mało. Mi chodzi o to, że duży przebieg generuje koszty wbrew temu co wmawiają internetowi mędrcy.

 

Oczywiscie, ze tak :ok: trzeba byc naprawde naiwynym, zeby zalozyc, ze auto po 200kkm bedzie wymagalo jedynie biezacej obslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał:

 

Oczywiscie, ze tak :ok: trzeba byc naprawde naiwynym, zeby zalozyc, ze auto po 200kkm bedzie wymagalo jedynie biezacej obslugi.

 

Dlatego Polacy tak się boją tych 200 tys km i z jednej strony słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rostex napisał:

 

Dwumas ze sprzęgłem 2100 zł z robocizną.

Tylne zawieszenie 1500 zł z robocizną.

2 x 750 zł za wtryski+robota 400 zł.

 

Taniej nie znajdziesz.

No tak. Ale wychodzi na to że nikt z tym nic nie robił. Tylko jeździł aż się urwie. Zawieszenie nie siada całe nagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Oczywiscie, ze tak :ok: trzeba byc naprawde naiwynym, zeby zalozyc, ze auto po 200kkm bedzie wymagalo jedynie biezacej obslugi.

Gdzie? Co? Jak? Rocznie robię po 70 tyś km auta trzymam do około 300/350 tyś km i jakoś nie zauważyłem żeby coś nadzwyczajnego działo się po przekroczeniu 200 tyś km. Dużo osób też mi mówiło że Dacia po 200 tyś km to będzie tylko rdzawy złom... Zapytam się gdzie? bo moja właśnie ten "magiczny" przebieg przekracza. Podobnie ten passat z filmiku, jednak przeleciał to 567 tyś km i Polaczki go kupią skręcą do 180 tyś i dalej będzie jeździł, z resztą większość sprowadzanych aut w Polsce takie przebiegi posiada. No ale jeżeli dla niektórych awarią jest wymiana sprzęgła, rozrządu, hamulcy czy zawieszenia no to sorry... O oleju co 10 tyś km nawet nie pisze bo nie jeden powie że to marnotrawstwo i szkoda pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Luke16 napisał:

Podobnie ten passat z filmiku, jednak przeleciał to 567 tyś km i Polaczki go kupią skręcą do 180 tyś i dalej będzie jeździł, z resztą większość sprowadzanych aut w Polsce takie przebiegi posiada. 

 

Problem jest w tym, że w Polsce ludzie nie dbają o samochody i jak zaczynają się wydatki typu dwumas, rozbudowany rozrząd czy wielowahacz to auto zaraz trafia na otomoto. Ten Passat z półmilionowym przebiegiem zapewne ma piąty rozrząd, trzeci dwumas i ze trzeci komplet pompowtrysków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rostex i tu masz rację bo u nas w kraju jest nie daj się a postaw się czyli nie mam kasy na serwis ale auto muszę mieć wypasne. Tak jak napisałeś

34 minuty temu, rostex napisał:

Ten Passat z półmilionowym przebiegiem zapewne ma piąty rozrząd, trzeci dwumas i ze trzeci komplet pompowtrysków. 

Taka jest prawda, w Polsce żal tyłek ściska jak rozrząd trzeba wymienić.

Dlatego jeżeli nie stać mnie na wodotryski jeżdżę autem które naprawi każdy wiejski mechanik. Dodatkowo nie liczy się dla mnie prestiż i to co ludzie mówią np dzwoniący w sprawie Scenica czyli "ooo bo to Renault" tylko po diabła on dzwonił???

Sam nie mam zaufania do nowych silników, czyli obecnie jeżdżę 4tym autem z silnikiem K4M. Wcześniej autami z silnikiem Fire :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rostex napisał:

 

Problem jest w tym, że w Polsce ludzie nie dbają o samochody i jak zaczynają się wydatki typu dwumas, rozbudowany rozrząd czy wielowahacz to auto zaraz trafia na otomoto. Ten Passat z półmilionowym przebiegiem zapewne ma piąty rozrząd, trzeci dwumas i ze trzeci komplet pompowtrysków. 

Przecież nie tylko w Polsce:old:

Wszędzie tak jest a zwłaszcza na zachodzie .Może inaczej jest na Kubie czy w KRLD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rostex napisał:

Dla jednego dużo, dla innego mało. Mi chodzi o to, że duży przebieg generuje koszty wbrew temu co wmawiają internetowi mędrcy.

 

Jak auto serwisowane starannie, to przebieg nie jest jakoś bardzo straszny. Dużo bardziej daje popalić wiek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rostex napisał:

 

Dlatego Polacy tak się boją tych 200 tys km i z jednej strony słusznie.

 

I nie tylko Polacy. Wszędzie na świecie samochody z przebiegiem ponad 150-200 kkm gwałtownie tracą na wartości. Bo wraz z przebiegiem rośnie awaryjność, dla niektórych to jest odkrycie :hehe: Dlaczego samochód z wiekiem i przebiegiem traci na wartości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Luke16 napisał:

Jeszcze jedno chce długo jeździć bezawaryjne, nie kupuje aut z wymyślnymi silnikami tylko łatwe i banalne, nawet niech będą słabsze ale odpłacą się bezawaryjnością. 

Ja kupiłem 1,6 100 KM w focusie mk2 ,ale odbija sie to w trasie ,jakością jazdy..Brakuje tam jakiegoś turbo,6 biegu,ale fakt kula się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprzedawałem 2 auta.

Panda 2009 - wystawiłem o 12 w niedziele - o 19 odjechał

Skoda Yeti 2012 - wystawiłem koło 13-14 w sobotę - w niedziele ok 20:00 sprzedany

 

Oba auta to były chyba najdroższe w tym roczniku na otomoto.

 

 

Pandę oglądało 2 kupujących - jak ten co kupił oglądał to już jechał kolejny (choć mówiłem że ktoś ogląda) - żadnego miernika nic, zwykłe oglądanie i poszło

Skoda - zadzwonił 1 klient i kupił - pooglądał, przewiozłem go i tyle.

 

Czytając ten wątek dochodzę do wniosku że chyba mam szczęście 😄

 

Jeszcze jedno, oba auta były przygotowane do sprzedania, idealnie wymyte, wysprzątane, Skoda wyprana - wyglądały jak nowe, wszystko sprawne w 100% - w ramach negocjacji dałem koła zimowe i to wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawales auta dość chodliwe. O moją Pandę mimo że mamuśka jeździ pytało około 6ciu ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno auto sprzedawałem

 

Seat Inca 1996 - 290 tys - nie wiem ile było na Otomoto ale pewnie ok tygodnia - zadzwonił jeden klient - przyjechał o 22:00 - ciemna noc, "pooglądał" zapłacił tyle ile było w ogłoszeniu i pojechał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NaczelnyFilozof napisał:

No u mnie też zainteresowanie na razie zerowe 🙂 Niby auto sportowe, ekonomiczne, no ale brak klimy to łatwo się nie sprzeda 🙂 A mówią że Pandy schodzą na pniu 😉

 

https://sprzedajemy.pl/seat-marbella-prawie-jak-fiat-panda-swap-jelesnia-2-6bea9f-nr56227531

O Jezusie pierwszy raz to widze :piwko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NaczelnyFilozof napisał:

No u mnie też zainteresowanie na razie zerowe :-) Niby auto sportowe, ekonomiczne, no ale brak klimy to łatwo się nie sprzeda :-)  A mówią że Pandy schodzą na pniu ;-)

 

https://sprzedajemy.pl/seat-marbella-prawie-jak-fiat-panda-swap-jelesnia-2-6bea9f-nr56227531

daj znać jak TO sprzedasz w tej cenie,  wówczas podbije cenę corsy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NaczelnyFilozof napisał:

No u mnie też zainteresowanie na razie zerowe :-) Niby auto sportowe, ekonomiczne, no ale brak klimy to łatwo się nie sprzeda :-)  A mówią że Pandy schodzą na pniu 😉

 

https://sprzedajemy.pl/seat-marbella-prawie-jak-fiat-panda-swap-jelesnia-2-6bea9f-nr56227531

kumpel niedawno sprzedał mazdę 323f z lpg bez klimy ze zrobionymi progami za 2tys

ten twój to tylko moze wziąć jakiś młody hipster co kasy nie ma, a w Twojej okolicy takich brak

wystaw za 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę Cię odwiedzić zanim sprzedasz

No u mnie też zainteresowanie na razie zerowe :-) Niby auto sportowe, ekonomiczne, no ale brak klimy to łatwo się nie sprzeda :-)  A mówią że Pandy schodzą na pniu ;-)
 
https://sprzedajemy.pl/seat-marbella-prawie-jak-fiat-panda-swap-jelesnia-2-6bea9f-nr56227531


natapane mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bielaPL napisał:

kumpel niedawno sprzedał mazdę 323f z lpg bez klimy ze zrobionymi progami za 2tys

ten twój to tylko moze wziąć jakiś młody hipster co kasy nie ma, a w Twojej okolicy takich brak

wystaw za 1.5

 

Juz by u mnie stała  - gdyby @NaczelnyFilozof wystawił się parę miesięcy temu. :buu:

Szukałem drugiego taniego wozidła na dojazdy do W-wy (3-4 km) - padło na aveo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2018 o 22:18, technix napisał:

daj znać jak TO sprzedasz w tej cenie,  wówczas podbije cenę corsy 

 

Jakie "TO". Trochę szacunku. Przeproś Seata. Ja tam nie obrażam Twojego Opla. 

 

 

 

Dnia 28.06.2018 o 10:07, mokrii napisał:

Chyba muszę Cię odwiedzić zanim sprzedasz emoji41.png
 

 

 

Nie wiem jak sprawdzić przyśpieszenie od 0 do 100 km/h. Nagrać filmik i policzyć sekundy? Czy jakaś aplikacja na androida? Na mój gust to kupi to auto jakis amator do KJS i tyle z projektu. :-) A projekt był przedni. To auto daje niesamowitą frajdę z jazdy. Tniesz sobie francuzką autostradą. I wszyscy robią oczy. Jakby statek kosmiczny pierwszy raz widzieli... A Ty poprostu jesteś królem.... :-)  Parę osób zrozumie na forum starą motoryzację :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrekcb napisał:

 

Juz by u mnie stała  - gdyby @NaczelnyFilozof wystawił się parę miesięcy temu. :buu:

Szukałem drugiego taniego wozidła na dojazdy do W-wy (3-4 km) - padło na aveo.

 

 

Z niemczech idzie jeszcze przywieżść zdrową Marbellę. Z małym przebiegiem bez rdzy. Blachy lepsze niż w Fiacie. Bez elektroniki.  Na fiatowskim silniku 900 to to auto nie generuje kosztów. Na miasto jak znalazł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NaczelnyFilozof napisał:

Nie wiem jak sprawdzić przyśpieszenie od 0 do 100 km/h. Nagrać filmik i policzyć sekundy?

Jest jakaś apka. 

Ale powiem szczerze że musi mieć ten FiatoSeat pierdzielniecie z tym silnikiem. Mina sebixow na światłach z łałdi i BMW pewnie bezcenna jak ich taki "stary rupieć" wylomota xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NaczelnyFilozof napisał:

 

Nie wiem jak sprawdzić przyśpieszenie od 0 do 100 km/h. Nagrać filmik i policzyć sekundy? Czy jakaś aplikacja na androida? Na mój gust to kupi to auto jakis amator do KJS i tyle z projektu. 🙂 A projekt był przedni. To auto daje niesamowitą frajdę z jazdy. Tniesz sobie francuzką autostradą. I wszyscy robią oczy. Jakby statek kosmiczny pierwszy raz widzieli... A Ty poprostu jesteś królem.... 🙂 Parę osób zrozumie na forum starą motoryzację 🙂

 

Ja sie nie znam, ale to auto nadaje sie do KJS-u?

Nie polozy sie na pierwszym ostrzejszym zakrecie?

 

Nie czuj sie urazony, ale albo znajdziesz na nie amatora pokroju @koNik (nie wiem czy ten seat moze uchodzić za unikat czy nie), albo oddasz na zyletki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, NaczelnyFilozof napisał:

No u mnie też zainteresowanie na razie zerowe 🙂 Niby auto sportowe, ekonomiczne, no ale brak klimy to łatwo się nie sprzeda 🙂 A mówią że Pandy schodzą na pniu 😉

 

https://sprzedajemy.pl/seat-marbella-prawie-jak-fiat-panda-swap-jelesnia-2-6bea9f-nr56227531

 

bardzo zgnity? ;] fajny temat. jakbym nie kupił właśnie w201 od kumpla to bym to wziął od Ciebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bielaPL napisał:

kumpel niedawno sprzedał mazdę 323f z lpg bez klimy ze zrobionymi progami za 2tys

ten twój to tylko moze wziąć jakiś młody hipster co kasy nie ma, a w Twojej okolicy takich brak

wystaw za 1.5

 

widac że sie znacie haha

bez problemu do sprzedania tylko trzeba ogłosić w odpowiednim miejscu. @NaczelnyFilozof napisz na grupie na fb Krakowskie Klasyki Nocą - giełda, forum, samopomoc chłopska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2018 o 12:55, TWENTIS napisał:

 

 

Biorąc pod uwage , że auto jest  z ASO w PL i ma realny przebieg, wnętrze jest niezniszczone to jest zadbany.

 

Progi to jest koszt 1000 zł na dwa.

Klima [nie wiem]

 

Ja wiem, że wolisz Paska TDi od Niemca co jeździł tylko do Netto po SwinnenBrot. 

znajdź w Gdańsku kogoś, kto za 1000 zł to zrobi:hehe:

 

@TWENTIS

 

niech Kolega popatrzy co w pomorskim jest w cenie 5-6 tyś zł i porówna to ze swoją ofertą. Fakt, że auta w niskiej cenie przyciągają kosmitów ale też i świadomych, którzy szukają czegoś co faktycznie jest w miarę zadbane i pojeździ jeszcze 2-3 lata. Rocznik dla takiego klienta, ilość właścicieli nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NaczelnyFilozof napisał:

 

Nie wiem jak sprawdzić przyśpieszenie od 0 do 100 km/h. Nagrać filmik i policzyć sekundy? Czy jakaś aplikacja na androida? Na mój gust to kupi to auto jakis amator do KJS i tyle z projektu. :-) A projekt był przedni. To auto daje niesamowitą frajdę z jazdy. Tniesz sobie francuzką autostradą. I wszyscy robią oczy. Jakby statek kosmiczny pierwszy raz widzieli... A Ty poprostu jesteś królem.... :-)  Parę osób zrozumie na forum starą motoryzację :-)  

Michał  ty mnie  kusisz ;] 

 

tym i espacem z Twoich nie jechałem  8];]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1-8-benzyna-2002r-bardzo-ladny-dlugie-oplaty-5-drzwi-CID5-IDwpQA9.html

Dobry giguś i myśli że zarobi na moim Stilo. Dodatkowo rocznik jest to 2001 i silnik 1.6 xD a mówił że handlarzem nie jest. Życzę mu powodzenia bo sam startowałem od tej kwoty, ciekaw jestem czy zrobił chodź jedną rzecz z usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Luke16 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1-8-benzyna-2002r-bardzo-ladny-dlugie-oplaty-5-drzwi-CID5-IDwpQA9.html

Dobry giguś i myśli że zarobi na moim Stilo. Dodatkowo rocznik jest to 2001 i silnik 1.6 xD a mówił że handlarzem nie jest. Życzę mu powodzenia bo sam startowałem od tej kwoty, ciekaw jestem czy zrobił chodź jedną rzecz z usterek.

 

Nawoskował, zrobił ładniejsze fotki to się nie napracował. Wiec niech mu wpadnie tysiąc to i tak będzie dobry deal.

A myslę, ze za 3 tysie pojdzie na pewno :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luke16 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1-8-benzyna-2002r-bardzo-ladny-dlugie-oplaty-5-drzwi-CID5-IDwpQA9.html

Dobry giguś i myśli że zarobi na moim Stilo. Dodatkowo rocznik jest to 2001 i silnik 1.6 xD a mówił że handlarzem nie jest. Życzę mu powodzenia bo sam startowałem od tej kwoty, ciekaw jestem czy zrobił chodź jedną rzecz z usterek.

nie pierwszy i ostatni on, który tak robi. Mnie to zastanawia jak to ludzie sami sobie pod górę robią, żal im kilka godzin pracy przy samochodzie, który wygląda zupełnie inaczej. Potem wielkie zdziwienie, że taki handlarz potrafi sprzedać za tyle ile poprzednik sobie winszował. Jak dla kogoś kilka stówek za kilka godzin jest nic nie warte to znaczy, że jest bogaty człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się jak dobrze foty aparatem robić i gdzie popełniam błąd. W domu mam 3 aparaty obecnie bo lustro Nikona, kompakt Sony RX100 i Panasonica TZ8 i szczerze zdjęcia z Panasa mi się najbardziej podobają... Nie wiem czy wymagają obróbki czy coś robię źle...

Wracając do Stilo przeciętny Kowalski od razu zobaczy silnik 1.6 czy rocznik 2001 a to już jest kłamstwo poniżej krytyki. 

Dalej rdza tu i ówdzie wychodziła, lakier z dachu zlazi, klima z dziurawą chłodnicą, kontrolka poduszek, pasów i check się świecił. Raczej każdy zwróci na to uwagę, chyba że zostało to naprawione, ale szczerze w to wątpię. Życzę mu powodzenia ale wątpię w sprzedaż za wiele większe pieniądze niż ja dostałem bo jeżeli dla kogoś zysk to 200-300zl na aucie jest duży to sorry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem i rocznikiem powie,  że się pomylił,  ale to nie ważne bo stan igła 

Kontrolki to się wyjmie licznik w 10 minut celem demontażu żarówek,  a na rudą liźnie szpachlu i spray na to. 

 

Igła Panie,  igła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, technix napisał:

z silnikiem i rocznikiem powie,  że się pomylił,  ale to nie ważne bo stan igła 

Kontrolki to się wyjmie licznik w 10 minut celem demontażu żarówek,  a na rudą liźnie szpachlu i spray na to. 

 

Igła Panie,  igła :)

I może sprzedając osobiście cokolwiek trzeba kłamać? Bo o wszystkich tych wadach napisałem... Może nie warto być szczerym? Chyba przy sprzedaży czegokolwiek teraz też nic nie będę pisał czyli opis jak u tego handlarza od stilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Luke16 napisał:

I może sprzedając osobiście cokolwiek trzeba kłamać? Bo o wszystkich tych wadach napisałem... Może nie warto być szczerym? Chyba przy sprzedaży czegokolwiek teraz też nic nie będę pisał czyli opis jak u tego handlarza od stilo ;)

Niestety taka mentalnosc ludzi, kupuja auta za 2 tysiace i chca idealu. Wiec jak w opisie zobacza, ze jest cos do zrobienia to juz podnosi kwote zakupu, a zaden polak przeciez nie jest frajerem by przeplacic za auto. W tamtym roku ogladalem dla znajomego 3 stilacze 3D 1.6 w cenie 5-6tys i doslownie w kazdym sterownik silnika byl uszkodzony, ze z ledwoscia za brame dalo sie tym wyjechac. A przez telefon igielka. Jak mozna kupujacemu nie powiedziec, ze auto co kilkasrt metrow gasnie, albo telepie silnikiem, ze na plecach czuc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czachabrava napisał:

doslownie w kazdym sterownik silnika byl uszkodzony, 

U mnie co druga osoba która dzwoniła wmawiala mi że jest sterownik uszkodzony bo się check świeci. Fakt jest taki że auto jeździło zarąbiście. Mechanicznie naprawdę elegancko było. 

Teraz zastanawiam się czy wziąć od żony dziadka Yarisa żeby czasem za 2, 3 lata wtopy nie zliczyć i sprzedać za 2 tyś zł. Nie ukrywam że jest po nauce jazdy, ale praktycznie dziadek jej nie używał i ma poniższej 100 tyś km przebiegu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie tajemnica to za jaką cenę poszło Stilo? Kiedy sprzedawałem lanosa to znajomy handlarz doradził żeby wystawić jak najwyższą cenę dla danego modelu i rocznika - zadziałało w 100%. Na początku miałem 2900zl to oglądali sami kosmici. Zmieniłem cenę na 4500zł i sprzedałem w 2 godziny za 4200zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcindzieg napisał:

Nie kłamać tylko nie mówić za dużo. Niech sobie sprawdzi co chce sam.

 

Dokładnie tą technikę zastosowałem przy ostatnich ogłoszeniach i zadziałało znakomicie. Jak ktoś o coś zapytał do odpowiadałem zgodnie z prawdą, ale nic poza tym.

W ogłoszeniu tylko suche fakty, żadnych napraw itp.

 

To samo z ceną, moje auta były najdroższe w danym modelu i roczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pejus1982 napisał:

Jeśli to nie tajemnica to za jaką cenę poszło Stilo?

2 tyś zł ale było jakie było.

23 minuty temu, paulluck napisał:

tą technikę zastosowałem przy ostatnich ogłoszeniach i zadziałało znakomicie. Jak ktoś o coś zapytał do odpowiadałem zgodnie z prawdą, ale nic poza tym.

W ogłoszeniu tylko suche fakty, żadnych napraw itp

I tak będę robił, bo kiedyś prawdą, szczerością wygrywałem w ogłoszeniach i dłużej niż tydzień nic nie sprzedawałem. 

Teraz im mniej ludzie wiedzą tym chyba lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, technix napisał:

Kontrolki to się wyjmie licznik w 10 minut celem demontażu żarówek,

Po pierwsze to tam pewnie siedzą diody a nie żarówki a po drugie to chyba na taki numer to może się nabrać ktoś kto nigdy za kierownicą auta nie siedział...

Po trzecie-pewnie szybciej będzie podpiąć się kompem i błędy skasować, ewentualnie jakieś złącza pod fotelem poprawić:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stilo to nie takie łatwe xD dodatkowo nie dość że świeci się kontrolka to komputer wyświetla błąd plus daje sygnał dźwiękowy xD wtyczki pod fotelem były już przelutowywane, pomogło na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Luke16 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/fiat-stilo-1-8-benzyna-2002r-bardzo-ladny-dlugie-oplaty-5-drzwi-CID5-IDwpQA9.html

Dobry giguś i myśli że zarobi na moim Stilo. Dodatkowo rocznik jest to 2001 i silnik 1.6 xD a mówił że handlarzem nie jest. Życzę mu powodzenia bo sam startowałem od tej kwoty, ciekaw jestem czy zrobił chodź jedną rzecz z usterek.

zawsze mozesz podstawic kumpla by obejrzal auto ;] 

 

ale to juz jest słabe,zmiana rocznika, zmiana silnika - dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.06.2018 o 18:40, mokrii napisał:

Michał  ty mnie  kusisz ;] 

 

tym i espacem z Twoich nie jechałem  8];]  

 

No to najszybszym Seatem Marbella w tej cześci europy nie pojeździsz :-) Poszedł do Rybnika :-) Nie lubię sprzedawać swoich samochodów bo się strasznie przywiązuję emocjonalnie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NaczelnyFilozof napisał:

 

No to najszybszym Seatem Marbella w tej cześci europy nie pojeździsz :-) Poszedł do Rybnika :-) Nie lubię sprzedawać swoich samochodów bo się strasznie przywiązuję emocjonalnie :-) 

pochwal sie za ile  ;] a i smuteczek  :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.