Skocz do zawartości

Crossover - ale jaki?


husky83

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, husky83 napisał:

Panie, Arem to ja się w życiu wystarczająco najeździłem, chociaż żaden akumulator mu nie wybuchł 🤣

 

Czekaj, to która fura miała "gorący fotel"? Skoda? ;]

BTW wiem, że to grupa VAG ale rozejrzałbyś się chociaż z sentymentu za czymś od Skody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, czekaj, w ARO akumulator faktycznie chyba był pod siedzeniem, to już było tak dawno, że nie pamiętam 😄

I może kiedyś faktycznie coś tam wybuchło... Będziesz mi tu wypominał 🤣

 

 

Co do Skody - dokładnie tak jak mówisz, ale to VAG a mam na tą grupę uczulenie 🤣 Poza tym już nie robią takich aut jak Skoda 105L. A ona miała akumulator za tylnymi siedzeniami, raz mi się zagotował, to też fakt.  Ale nie o takie podgrzewane fotele mi chodzi 😝

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 4.07.2018 o 08:51, husky83 napisał:

aaaa, czekaj, w ARO akumulator faktycznie chyba był pod siedzeniem, to już było tak dawno, że nie pamiętam 😄

I może kiedyś faktycznie coś tam wybuchło... Będziesz mi tu wypominał 🤣

 

 

Co do Skody - dokładnie tak jak mówisz, ale to VAG a mam na tą grupę uczulenie 🤣 Poza tym już nie robią takich aut jak Skoda 105L. A ona miała akumulator za tylnymi siedzeniami, raz mi się zagotował, to też fakt.  Ale nie o takie podgrzewane fotele mi chodzi 😝

 

 

przy okazji - rozmawiałem niedawno z małżonką, która już prawie miesiąc przebywa w Szczecinie. Przejeżdża tam znacznie dłuższe odcinki i się żaliła, że już musi auto tankować. Z ciekawości zapytałem ją o spalanie - okazuje się, ze przy dłuższych odcinkach spalanie kształtuje się na poziomie 7,2 litra. Czytała mi trasy z aplikacji, wszystkie około 10-15 km i średnie spalanie z trasy to od 6,6 do maximum 8,5 km, średnia z lipca to 7,2. Raz miała 10,5, ale mówiła, że zaspała na jogę i jechała jak umiała najszybciej, nawet tryb sport włączyła :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2018 o 20:18, Cinek napisał:

Po drugie skrzynia piątka odpada - a dlaczego? Dobrze zestopniowana piątka spokojnie daje rady.

 

Dokładnie :oki:

W sportsvanie na 5tce przy licznikowych 140km/h mam 3tyś. obr. - tylko ze 100 obr. więcej niż miałbym na 6-tce, gdybym miał w tym aucie skrzynię 6b.

Dla porównania - w tipo 1.4 jest skrzynia 6b i na 6tce jest prawie 4tyś. obr. przy 140km/h.

Trzeba patrzeć na zestopniowanie z konkretnym silnikiem, a nie tylko na ilość biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to się pochwalę i można zamykać temat 😉

 

1.2 130KM Allure+

 

A co do tych obrotów - tutaj równiutkie 3000 przy 140km/h

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.