Skocz do zawartości

Wiem Kazan#&6 polozylem


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Siem Varadero położyłem wracając z kopalni na rondzie po samym domem... Nic się nie stało. Się zdziwiłem tylko. Bus jakiś zachammowa na zjeździe przed pasami - siakis rowerzysta mu smignal. Ja jeszcze w skręcie do wnętrza odruchowo po heblach za mocno dalem i położyłem się na lewy bok łapiąc jeszcze jakiś piasek na zewnętrznej. Prędkości żadne, rysa na pokorze/dumie bardziej boli niż na owiewce.... Tak, że ten... LWG
Filozofia AGAT czy jak jej tam się sprawdziła.
 
...
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się podobnie załatwił w zeszłym sezonie na Puławskiej. Koleś zmieniał pas - nie zauważył. Kolega się przestraszył, prawdopodobnie złapał i ścisnął klamkę i wyglebił.

Teraz ma uraz i nie jeździ. W ramach strat przeszlifowana lewa owiewka i kufer.

Sprzęt się naprawi :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fili_P napisał:

Siem Varadero położyłem wracając z kopalni na rondzie po samym domem... Nic się nie stało. Się zdziwiłem tylko. Bus jakiś zachammowa na zjeździe przed pasami - siakis rowerzysta mu smignal. Ja jeszcze w skręcie do wnętrza odruchowo po heblach za mocno dalem i położyłem się na lewy bok łapiąc jeszcze jakiś piasek na zewnętrznej. Prędkości żadne, rysa na pokorze/dumie bardziej boli niż na owiewce.... Tak, że ten... LWG
Filozofia AGAT czy jak jej tam się sprawdziła.
 
...
 
 

 

Varadero jakiej pojemności masz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.