Skocz do zawartości

szukam spinki zderzak/nadkole


kanu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mogę coś ustalić numeru tej konkretnej części. Poglądowa fotka w linku.

 

Spinka o kształcie rombu lub podobnym.... :)  Może ktoś z Was pomóc, podpowiedzieć, w ostateczności uderze do ASO z pytaniem (w zasadzie już wysłałem ale cisza...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że to nie spinka :) Po dokładniejszych oględzinach - urwało gdzieś kawałek plastiku zachodzącego na zderzak (zaczepu) od całego mocowania zderzaka/slizgu :)

 

Trudno będę tak jeździł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kanu napisał:

Trudno będę tak jeździł :) 

 

Na przyszłość - jest sklep SpaceCar na Wydawniczej. Mają na miejscu dużo mniejszych i większych pierdół w bardzo przyzwoitych cenach (na miejscu można jeszcze ugadać jakiś rabat). Nie wiem co to za auto, ale może się okazać, że wnęka koła kosztuje mniej niż zadra w oku ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, camel00 napisał:

 

Na przyszłość - jest sklep SpaceCar na Wydawniczej. Mają na miejscu dużo mniejszych i większych pierdół w bardzo przyzwoitych cenach (na miejscu można jeszcze ugadać jakiś rabat). Nie wiem co to za auto, ale może się okazać, że wnęka koła kosztuje mniej niż zadra w oku ;] 

A dziękuje za namiar :)

Wiesz koszt części nie jest wielki, ale rozbieranie tego... nie chce mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.