Skocz do zawartości

Sprzedaż motocykli


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chyba pierwszy raz w życiu piszę post na tym kąciku, w każdym razie sytuacja jest taka, że zostałem obarczony sprzedażą motocykli mojego ojca, które znajdują się w Polsce. 

 

Są to dwie Hondy CB 400 z 1981 roku, jedna zarejestrowana od 2004 w PL, druga kompletna do której w międzyczasie zaginęły gdzieś dokumenty niemieckie więc raczej jako dawca. 

 

Jako, że nigdy nie sprzedawałem motocykla, to proszę o radę - gdzie najlepiej wystawić ogłoszenie? OLX, Allegro, sprzedajemy.pl ect to wiadomo, ale może macie jakiś pomysł gdzie najlepiej byłoby wystawić akurat takie motocykle ;) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sebaso napisał:

Cześć,

 

Chyba pierwszy raz w życiu piszę post na tym kąciku, w każdym razie sytuacja jest taka, że zostałem obarczony sprzedażą motocykli mojego ojca, które znajdują się w Polsce. 

 

Są to dwie Hondy CB 400 z 1981 roku, jedna zarejestrowana od 2004 w PL, druga kompletna do której w międzyczasie zaginęły gdzieś dokumenty niemieckie więc raczej jako dawca. 

 

Jako, że nigdy nie sprzedawałem motocykla, to proszę o radę - gdzie najlepiej wystawić ogłoszenie? OLX, Allegro, sprzedajemy.pl ect to wiadomo, ale może macie jakiś pomysł gdzie najlepiej byłoby wystawić akurat takie motocykle ;) .

 

 

wrzuć na grupy na FB ogłoszenia. te motocykle zwykle znajdują szybko amatora :)

daj znać jak będziesz miał ogłoszenia - sam pchnę na 2 fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.