Skocz do zawartości

Grande Punto kontrolka otwartych drzwi


kox

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Grande Punto, 3 drzwi. Po otwarciu drzwi kierowcy kontrolka otwartych drzwi pojawia się w pewnym położeniu drzwi tzn powiedzmy od zamkniętych do 15stopni otwarcia. Po otwarciu szerzej kontrolka znika. Przez to, że nie prawidłowo wykrywa otwarcie centralny zamek się nie steruje w tych drzwiach. Cały zamek podmieniałem z innego auta i objaw jest ten sam. Nie  znalazłem info o bezpieczniku obsługującym tylko drzwi kierowcy, więc musi byc coś innego. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na 100% były połamane....

 

36383581_1920777044619975_89568985906350

 

 

oczywiście po naprawieniu tego wysrał błąd świateł stop i pozycyjnych ( mimo , że pozycje świecą) ,  a po godzinie przestała działać klamka od strony kierowcy ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2018 o 21:17, kox napisał:

oczywiście po naprawieniu tego wysrał błąd świateł stop i pozycyjnych ( mimo , że pozycje świecą) ,

 

5 godzin temu, Cinos napisał:

masakra, czemu tak sie dzieje? :O

36604906_1926065227424490_75330626307395

 

tak wyglądają przewody w harmonijce przy klapie, oczywiście wężyk spryskiwacza uszkodzony a instalacja jak na foto. 3 stop nie świeci wciąż, pozycje niby świecą a bład wywala ;]

już zapomniałem jak to jest mieć Fiata ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2018 o 15:05, Cinos napisał:

masakra, czemu tak sie dzieje? :O

Bo od wielu lat zamiast miedzi dają jakieś inne badziewie i do tego w twardej otulinie. Kiedyś w samochodach kable łamały się przynajmniej po kilkunastu latach albo i później, teraz już po kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.