Skocz do zawartości

Kolizja a auto zabrane na parking policyjny.


Przemas

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z pytaniem. Sytuacja dla mnie dziwna. Siostra dzisiaj zagapiła się i przydzwoniła w samochód jadący przed nią. Chcąc uniknąć dzwona przodem próbowała uciec na bok. Skończyło się urwanym kołem. Samochód wyglądał jak na zdjęciu. Nie było rannych. Przyjechała policja (uderzyła w auto służbowe przedstawiciela handlowego). Policjant zabrał dowód rejestracyjny. Do tego momentu wszystko się zgadza. Auto niesprawne, dowód leci. Jednak policjant nie ukarał siostry mandatem, twierdząc że punto idzie na parking policyjny i będzie je badał biegły sądowy. Ponieważ policjant nie może stwierdzić czy to siostra się zagapiła czy koło urwało się wcześniej i przez urwane koło była kolizja. Dla mnie sytuacja dziwna. Podliczą ją za holowanie plus za parking policyjny. Czas oczekiwania na biegłego od 7 do 30 dni.

 

Przy takich sytuacjach kończy się przeważnie mandatem oraz lawetą do serwisu a tu taka niespodzianka.

 

Czy policjant miał prawo w takiej sytuacji zabrać samochód na parking policyjny?
Czy jest jakaś szansa na zabranie auta z niego,  co by można było zająć się naprawą z AC.

 

 

459064345_aaaaaaaadzwon.jpg.1b590d5761979e8c70e33d86e3587d9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa chyba jakies nowe targety postawili naszym wladzom. Tak jak np strazy miejskiej postawili targety ze ma skierowania do sadu dawac, I jak pilem piwko w parku I mowilem ze przymuje mandat ale nie mam dowodu to mowili ze jak nie mam dowodu to musi byc skierowanie do sadu. I w tym przypadku chyba policja za holowanie I parking chce zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.