Skocz do zawartości

Lodówka turystyczna (samochodowa)


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Zuraw napisał:

Dokładni - jadę samochodem, używam 12v, dojeżdżam na miejsce - 230v, przejeżdżam znowu gdzieś - 12v. Przydałoby się miejsce na schowanie drugiego przewodu - choćby jednego.

Lodówka samochodowa ma mieć jak najmniejsze wymiary zewnętrzne przy jak największych wewętrznych. Jakiekolwiek schowki na kable powiększają różnice pomiędzy tymi wymiarami. Poza tym te schowki przeważnie wymagają zginania przewodów, które przez to łatwiej się łamią. A na koniec przypominam, że kupiłeś urzadzenie dość tanie, więc nie wybrzydzaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuraw Wszystko co nie ma kompresora to chłodziarka. Mam  Indel-B  51 litrów. Zasilanie 12/24/230 V. Wytrzymuje do 14 godz. z akku. Zasilanie poprowadzone bezpośrednio z akku kablem 2x4 mm. Różnica kasowa pomiędzy 37/41/51 litrów jest niewielka. Kupowałem w camp-plus.pl. Jeżdżę po całej EU. Mam taką https://camp-plus.pl/chlodzenie-mrozenie/62-indel-b-tb-51a-lodowka-turystyczna-przenosna-kompresorowa.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.