Skocz do zawartości

Czy tak leżakowane opony (foto)


brachu_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak leżakowane napompowane koła może powodować odkształcenia opon? Każde koło ma 4 punkty podparcia na oponie. Różnica w wysokości między deskami jest max 1 mm. 

Resize1.jpg

Resize2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, brachu_ napisał:

Czy tak leżakowane napompowane koła może powodować odkształcenia opon? Każde koło ma 4 punkty podparcia na oponie. Różnica w wysokości między deskami jest max 1 mm.

 

Wg  mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brachu_ napisał:

Czy tak leżakowane napompowane koła może powodować odkształcenia opon? Każde koło ma 4 punkty podparcia na oponie. Różnica w wysokości między deskami jest max 1 mm. 

 

Jak felgi są stabilnie podparte i nie opierają się ciężarem na oponie, to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie ugięcia opony podczas przechowywania to coś na zasadzie - kup przewody do głośników za 200 zł / mb - będziesz słyszał gruchanie gołębi na dachu studia nagraniowego... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ArekMiz napisał:

Mierzenie ugięcia opony podczas przechowywania to coś na zasadzie - kup przewody do głośników za 200 zł / mb - będziesz słyszał gruchanie gołębi na dachu studia nagraniowego... :facepalm:

 

Gdyby opona sie miala odksztalcic od takiego lezenia, to po jednej nocce na aucie bylaby chyba kwadratowa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Gdyby opona sie miala odksztalcic od takiego lezenia, to po jednej nocce na aucie bylaby chyba kwadratowa ;]

 

Dokładnie. U mnie koła leżą na posadzce w stosie 8 sztuk, jedno na drugim... i tak odkąd pamiętam i nigdy nic się nie działo złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 00Tom00 napisał:

 

Dokładnie. U mnie koła leżą na posadzce w stosie 8 sztuk, jedno na drugim... i tak odkąd pamiętam i nigdy nic się nie działo złego.

Też tak trzymałem.

Ale zawsze pompowalem bardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.