Skocz do zawartości

Opel Vectra C


DoLeCk

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka niezgodne z opisem jest to ze nie ma klimy automatycznej tylko manualna i nie ma alarmu. W przebieg też nie wierzę moja miała 150kkm po 3 latach jak ją kupowałem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka niezgodne z opisem jest to ze nie ma klimy automatycznej tylko manualna i nie ma alarmu. W przebieg też nie wierzę moja miała 150kkm po 3 latach jak ją kupowałem :hehe:
To taki prawie automat - są cyferki wokół pokrętła zamiast symbolu zimmo/ciepło, w golfie 5 to się sprawdza w praktyce jako automat.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DoLeCk napisał:

Przebieg rzecz wiadoma. Trzeba sprawdzić z każdego elementu albo szukać ostatnich zapisów przy choćby przeglądach. 

 

Jak dobrze skręcony to w elektronice nic nie znajdziesz. Jedynie VIN i baza GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2018 o 13:42, DoLeCk napisał:

Zapytaj czy aut ma aktualny przegląd niemiecki, tam tez wpisywany jest przebieg zawsze to jakaś informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2018 o 13:42, DoLeCk napisał:

 

Będę sprzedawał swoją jak ją naprawię. Ma trzy miesiące temu wymieniony rozrząd na oryginalnych częściach i wszystkie tuleje z tyłu. Zregenerowane turbo i zregenerowane wtryski, po których nie potrafi się zebrać poniżej 1800 obrotów. Jak już dojdziemy co to, to powinna jeździć jakiś czas bezawaryjnie.

Biksenon, klima automatyczna dwustrefowa, podgrzewane fotele, itd. 

Rocznik 2006, przebieg 257 tyś na liczniku, cena 13 tyś za sprawne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie właśnie 2007, 161450km, biksenon, dwustrefowa klima automatyczna, grzane fotele, lusterka elektryczne i składane oraz foto, 2.0T po dwóch właścicielach, CD40 OPERA, park tronic. Lakier wszędzie oryginał z jedną wgniotką bez spękania lakieru. Czekam jeszcze na zdjęcia by zobaczyć ją jakkolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Nie znam takiej osoby.

To raz.

Dwa to fakt, że kwestia jest użytkowania jednostki.

Trzy, to jest auto rodzinne do przemieszczania się. Do zabawy i frajdy z jazdy mam Lanosa.

Zło wieszczenie takie można wykonać w przypadku każdego pojazdu. O Z20NET z reguły usłyszysz pochlebne opinie zamiast tych złych.

Auto już jest, wozi całą rodzinę z połową domu za plecami wygodnie, bezpiecznie i spokojnie przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.