Skocz do zawartości

Instalka do oceny


corepride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję zagazować takiego pacjenta: Citroen Berlingo 1.6 16V 109km 2009 rok (nie vti).

 

Renomowany zakład w Katowicach proponuje Q-Box basic, ACR-02, Barracuda pojedynczo, Ultra 360, zbiornik 600x250 pod auto, wlew pod klapką, emulator poziomu Pb, malowanie zbiornika barankiem, demontaż kolektora do wiercenia, dokumentacja foto, mapowanie an autostradzie za 3300zł.

 

Jeszcze inny zakład w Żywcu proponuje BRC sequent 32 za 3100zł.

 

Co lepiej wybrać?  Jestem trochę zielony w temacie sekwencji, całe życie na II generacji 🙂

Edytowane przez corepride
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Pezez 2 lata nie czulem zadnej potrzeby laczenia sie z kompem brc. Mam 24.11
Potem kuoilem kabel, bo musialem uzyc awaryjnego odpalenia na lpg.
Ostatnio podłączyłem sie z rok temu.
Jak cos dziala to po [...] ruszac?

 

:nono:

Edytowane przez Orochimaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2018 o 22:27, mati_lecha napisał:

Podłączę się do tego wątku. 

 

1)

Co sądzicie o tej instalacji BRC :

- reduktor GENIUS MB
- komputer BRC sequent 32
- wtryskiwacze BRC
- listwa BRC

 

Cena 2700.

 

 

W żadnym przypadku nie brałbym instalacji BRC. Komputer gazowy BRC sequent32 ma zablokowany dostęp. Będziesz mógł cokolwiek zrobić tylko przez autoryzowany serwis BRC. A to jest bardzo droga , i niewygodna opcja. Jesteś prtzywiązany do serwisu BRC jak pies do łańcucha !!!.

 

Po co wchodzić w jakieś BRC jak jest dużo polskich bardzo dobrych instalacji, Stag, LpgTech, KME, 4Save itd. Widziałem w sieci blog gazownika, który opisuje wiele rzeczy na temet gazu w samochodzie i opisuje też różne instalacje gazowe z punktu widzenia praktyka https://lpgmasters.pl/blog/ . Ciekawe rzeczy , takie czysto praktyczne można tam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ds3221 napisał:

 

W żadnym przypadku nie brałbym instalacji BRC. Komputer gazowy BRC sequent32 ma zablokowany dostęp. Będziesz mógł cokolwiek zrobić tylko przez autoryzowany serwis BRC. A to jest bardzo droga , i niewygodna opcja. Jesteś prtzywiązany do serwisu BRC jak pies do łańcucha !!!.

 

Po co wchodzić w jakieś BRC jak jest dużo polskich bardzo dobrych instalacji, Stag, LpgTech, KME, 4Save itd. Widziałem w sieci blog gazownika, który opisuje wiele rzeczy na temet gazu w samochodzie i opisuje też różne instalacje gazowe z punktu widzenia praktyka https://lpgmasters.pl/blog/ . Ciekawe rzeczy , takie czysto praktyczne można tam znaleźć.

Właśnie namierzyłem warsztat, który montuje STAG. 

http://www.hangarautogaz.pl/oferta

Zastanawiam się tylko, którą istalkę z proponowanych w cenniku wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Dnia 20.09.2018 o 22:27, mati_lecha napisał:

3)

Jaki warsztat polecacie w w Poznaniu lub okolic?

 

Specjalnie z Piły fatygowałem się dwoma autami do PITEC-a w Poznaniu aby założyć instalkę (Stilo ok. 6 lat temu oraz Citroen C4 ok. 1,5 roku temu). Zakładałem bez dyskusji to co polecili do danego auta i się nie zawiodłem, oba auta chodzą "jak zegarki", Stilo od ponad 80 tys tylko na wymianach filtrów.

 

Edytowane przez mikomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikomir napisał:

 

Specjalnie z Piły fatygowałem się dwoma autami do PITEC-a w Poznaniu aby założyć instalkę (Stilo ok. 6 lat temu oraz Citroen C4 ok. 1,5 roku temu). Zakładałem bez dyskusji to co polecili do danego auta i się nie zawiodłem, oba auta chodzą "jak zegarki", Stilo od ponad 80 tys tylko na wymianach filtrów.

 

A jakie instalacje masz? Czytałem o Pitecu pozytywne, ale też bardzo słabe opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mati_lecha napisał:

A jakie instalacje masz? Czytałem o Pitecu pozytywne, ale też bardzo słabe opinie.

 

STAG + HANA w Stilo

Podstawowa wersja STAGA wraz z wtryskiwaczami jeżeli chodzi o C4.

Przychylam się do opinii, że nie ważny jest osprzęt tylko gazownik. Można mieć najlepsze podzespoły jakie są na rynku a po roku remontować głowicę jak gazownik ustawi ubogą mieszankę.

Jeżeli wybierzesz zakład polecany przez mnie to nie kombinuj z podzespołami tylko zdaj się na to co poleca zakład do Twojego auta.

Edytowane przez mikomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.