Skocz do zawartości

Nowy Ceed i pamięć ustawienia foteli


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W folderach na zdjęciach widać na drzwiach guziki pamięci fotela ale koleś w salonie twierdzi, że nie ma tego w żadnej wersji wyposażenia. Czy na Polskę serio jest to niedostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektrycznych foteli nie ma w nowym ceedzie przynajmniej w PL. Moze to byc elektryczna regulacja odcinka ledzwiowego. Zreszta u nas sa skonfigurowane tak zeby brac pierwsze dwie wersje a tam swiatel mijania LED nie ma. Troche szkoda bo dopiero w L sa jaka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wujekcybul napisał:

Elektrycznych foteli nie ma w nowym ceedzie przynajmniej w PL. Moze to byc elektryczna regulacja odcinka ledzwiowego. Zreszta u nas sa skonfigurowane tak zeby brac pierwsze dwie wersje a tam swiatel mijania LED nie ma. Troche szkoda bo dopiero w L sa jaka opcja.

Lipa :( W i30 to jest ale Ceed jest ładniejszy i wczoraj zamówiłem,3 miechy czekania🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

Jaka wersje zamowiles?

1.4 T-GDi 7DCT 140 KM Business Line praktycznie max. Bez szklanego dachu i DRIVE WiSE. Kolor Blue Flame jak na fotce 😍

kia-ceed-cd5drmy19-b3lblueflame-17a_0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujekcybul napisał:

Na bogato.

To auto ma mi dawać przyjemność z jazdy. Auto do pracy mam inne ;)

A pojeździłem wczoraj trochę tym 140KM ale manualem, nieźle się zbiera, bardzo elastyczny. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, dla mnie rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artus napisał:

To auto ma mi dawać przyjemność z jazdy. Auto do pracy mam inne ;)

A pojeździłem wczoraj trochę tym 140KM ale manualem, nieźle się zbiera, bardzo elastyczny. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, dla mnie rewelacyjna.

Calkiem ladne auto im wyszlo ciekawe co ze skrzynia w poprzednim ceedzie byla wolna oby tu poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujekcybul napisał:

Calkiem ladne auto im wyszlo ciekawe co ze skrzynia w poprzednim ceedzie byla wolna oby tu poprawili.

Chyba poprawili, bo z tego co poczytałem i pooglądałem filmów z testów to zachwycają się nią. Jedyna rzecz która mi lekko nie pasi to podłokietnik w drzwiach za nisko. Ale może miałem fotel podniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artus napisał:

Chyba poprawili, bo z tego co poczytałem i pooglądałem filmów z testów to zachwycają się nią. Jedyna rzecz która mi lekko nie pasi to podłokietnik w drzwiach za nisko. Ale może miałem fotel podniesiony.

W DE widze, ze jest :hehe: Co ciekawe nie spodziewalem sie az takich roznic w wyposazeniu pomiedzy krajami....

Fahrersitz elektrisch einstellbar mit Memory-Funktion https://www.kia.com/de/broschuere.b07a7744-7148-439d-938b-8d9819f63386/#/Vielen Dank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujekcybul napisał:

W DE widze, ze jest :hehe: Co ciekawe nie spodziewalem sie az takich roznic w wyposazeniu pomiedzy krajami....

Fahrersitz elektrisch einstellbar mit Memory-Funktion https://www.kia.com/de/broschuere.b07a7744-7148-439d-938b-8d9819f63386/#/Vielen Dank

Bardzo żałuję, że u nas tego nie ma. Nie cierpię wsiadać do auta po żonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Artus napisał:

A jak mam interpretować to?

 

W cenniku nie ma moze w katalogu jest. Zadzwon do centrali moze gamon w salonie niezorientowany i wprowadzaja to moze od pozniejszych tygodni produkcji. BTW musi byc duza roznica pomiedzy wami. Ja jak wsiadam to tylko srodkowe lusterko regulujue i odsuwam fotel. Oparcie i bocznych lusterek nie ruszamy. :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wujekcybul napisał:

W cenniku nie ma moze w katalogu jest. Zadzwon do centrali moze gamon w salonie niezorientowany i wprowadzaja to moze od pozniejszych tygodni produkcji. BTW musi byc duza roznica pomiedzy wami. Ja jak wsiadam to tylko srodkowe lusterko regulujue i odsuwam fotel. Oparcie i bocznych lusterek nie ruszamy. :phi: 

20cm to jakaś różnica jest. Każdy też ma swoją ulubioną pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.