Skocz do zawartości

XP dziwny wyciek pod autem


Lewy20bis

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, chyba z racji wieku 2005 zaczynają się dziwne awarie.

Po powrocie z trasy mam cały spód auta w oleju, jakiejś cieczy aż po koło zapasowe. Zawalony jest cały układ wydechowy podłoga nawet końcówka wydechu. Pod maską też jakoś dziwnie mokro jest. Ale czy to olej - sam nie wiem. Wszytko jest tłuste nawet w komorze silnika.

Poziom płynu chłodniczego, oleju w silniku i płynu hamulcowego OK. Czyżby coś z e skrzynią???

Z obu stron osłony pod silnikiem też cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lewy20bis napisał:

Cóż, chyba z racji wieku 2005 zaczynają się dziwne awarie.

Po powrocie z trasy mam cały spód auta w oleju, jakiejś cieczy aż po koło zapasowe. Zawalony jest cały układ wydechowy podłoga nawet końcówka wydechu. Pod maską też jakoś dziwnie mokro jest. Ale czy to olej - sam nie wiem. Wszytko jest tłuste nawet w komorze silnika.

Poziom płynu chłodniczego, oleju w silniku i płynu hamulcowego OK. Czyżby coś z e skrzynią???

Z obu stron osłony pod silnikiem też cieknie.

Jeśli to diesel to masz wyciek paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 21:50, Igorek napisał:

Czyli dobrze czułem. Znalazłeś już skąd się sączy?

odstawiłem do warsztatu auto. dam znać jak tylko się dowiem co się stało. takiego syfu pod maską i pod autem jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 09:08, Lewy20bis napisał:

odstawiłem do warsztatu auto. dam znać jak tylko się dowiem co się stało. takiego syfu pod maską i pod autem jeszcze nie widziałem.

Miałem styczność z takim czymś i wiem jak ON potrafi brudzić. W max długim Sprinterze pękł przewód wtryskiwacza to całą podłoga była mokra i nie dało się tylnych drzwi otworzyć bez brudzenia rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2018 o 18:34, Igorek napisał:

Miałem styczność z takim czymś i wiem jak ON potrafi brudzić. W max długim Sprinterze pękł przewód wtryskiwacza to całą podłoga była mokra i nie dało się tylnych drzwi otworzyć bez brudzenia rąk.

już zrobione. poszedł uszczelniacz prawej osi napędowej. ten wyciek to olej ze skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.