Skocz do zawartości

Wycieraczka tył - jaka długość ?


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dla posiadaczy wersji ze spojlerem/daszkiem - jaką macie długość wycieraczki tylnej mierząc od ośki silniczka do końca pióra ?

 

U mnie spojler był dokładany i oryginalna jest za długa , a  krótsza od Punto Grande ma niestety inną średnicę trzpienia mocującego ...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie jest taka o długości 55cm i niestety haczy o spojler  , więc nie wiem o co chodzi :hmm:

 

Ktoś jeszcze może potwierdzić  jak jest u niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki nie zdarzylem zmienic,wiec jest nadal ori z cromy, ale tak jak pisałem chcialem z punto II załozyc,ale juz nie zdarzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iron napisał:

No właśnie u mnie jest taka o długości 55cm i niestety haczy o spojler  , więc nie wiem o co chodzi :hmm:

 

Ktoś jeszcze może potwierdzić  jak jest u niego ?

Mam spojler i nic nie haczy , długość wycieraczki taka sam jak u Ciebie 55 cm. Wniosek z tego że dokładany spojler jest za duży i on jest powodem haczenia wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotke kupilem niestety nie orygnialna, w sklepie z spoilerami  bo jej zdobycie 8 lat temu graniczylo z cudem.

a z tego co sie ostatnio dowiedzialem teraz, lotka z cromy fl nie pasuje do cromy z przed fl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 30.07.2018 o 15:26, Kazu napisał:

Tak, ale moja byla do przed lifta, tylko zakupiona w sklepie "tuningowym",wiec wiadomo jak z jakoscia wykonania takich produktow.

Hanys masz może jeszcze jakieś namiary na taką lotke, bo właśnie kupuje crome przed liftowa i muszę dołożyć lotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.