Skocz do zawartości

Przewody zapłonowe do lacetti 1.6 z LPG


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

...można brać Valeo (pewnie Korea), czy tylko oryginały lub NGK?

Nie ukrywam, że Valeo będą ze 3x tańsze od oryginałów GM, więc wolałbym wersję "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać..." :cfaniak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr_M napisał:

A wymiana jest profilaktyczna czy też stare już nie dają rady?

Nie dają rady - prawdopodobnie kable (przynajmniej od tego chcę zacząć, bo świece niby nie tak dawno zmieniane były)

Od jakiegoś czasu zdarzało się lacetonowi przerywać na lpg. Teraz już nawet na benzynie czasem ma czkawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mają przebieg?

Z ciekawości pytam. Wiem, że książka zaleca wymianę po 100kkm.

Lacetti poszło do nowego właściciela po 136kkm, Aveo ma prawie 140, w obu zero problemów z układem zapłonowym, więc nie ruszałem fabrycznych przewodów.

Pamiętam z dawnych lat, że zamienniki kabli WN to już nie to samo i nie raz musiałem się ratować wożonymi na wszelki wypadek w bagażniku oryginałami z dużym przebiegiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr_M napisał:

Jaki mają przebieg?

 

Nie mam pojęcia, prawdopodobnie oryginalne były wymienione jeszcze za mojej kadencji. w okolicach 100kkm. Odkąd rodzice jeżdżą nie wiem jak serwis wymienia, zakładam, że nie były zmienione więc mogą mieć min. 60-70kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.