Skocz do zawartości

Bagażnik na klapę?podejdzie?


HARDTECHNO

Rekomendowane odpowiedzi

Mocowanie na te paski jest mocno prowizoryczne, mimo solidnego napięcia i sprawdzania czy wszystko jest zamontowane poprawnie potrafił mi się luzować w czasie jazdy. Któregoś razu wracałem z maratonu w czasie solidnej ulewy i na zakręcie zobaczyłem połowę swojego roweru w bocznym lusterku (paski się totalnie poluzowały i bagażnik zaczął latać na boki). Wtedy pozbyłem się tego badziewia. Poza tym strasznie rysuje to klapę i zderzak. Chyba że zamierasz tego używać tylko raz w roku, to może się w miarę sprawdzi ;) Ja zakładałem często i niestety strasznie mnie wkurzał. Potem kupiłem taki mocowany na sztywno do klapy (też Thule) i był dużo lepszy, chociaż rower zasłaniał rejestrację i lampy, więc generalnie i tak była lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mialem to samo. Zona chce rowery na wakacje wiec szybki rekonesans ofert. Zakupilem z oferty Norauto bagaznik norbike 3. Zrobilem w czasie urlopu trase po ad 1200km. Bagaznik po zamontowaniu byl stabilny, nie luzowal sie a 2 rowery trzymaly sie pewnie. Jechalem nawet momentami 150km/h i nic sie nie dzialo. Najwieksza wada jest brak dostepu do bagaznika. Za te pieniadze i na tak rzadkie wyjazdy polecam. Moje auto to passat b6 sedan. Sprawdz w instrukcjach najpierw czy pasuje do twojego modelu. 

F5702345-A26B-4FAB-81F7-B105D5EB098E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AstraC napisał:

Też przekladalem, ale stwierdzilem że za 50zl nie chce mi się użerać z jakimś sluzbistą.

Z powrotem jechalem tak ulozylem ze byla bardzo dobrze widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.