Skocz do zawartości

C5 2.0 HDi i wizyta u ZiBi.


VipeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila wolnego i zgrany termin z Zibi dał możliwość sprawdzenia jak C5 trzyma parametry.

Widać, że Cytryna nie do końca trzymała fabryczne wartości. Chwila oczekiwania i końcowy wynik jest dla mnie więcej niż zadowalający.

38000377_10217997868165413_499670138665041920_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jedrocha napisał:

 

daleko mu do 450Nm :P

 

Nie chciałem się zbliżać do tej granicy. Miało być delikatne poprawienie serii i tak też ZiBi zrobił.

Dla mnie jest bardzo dobrze po kilku dniach jazdy po mieście. W czwartek jadę na mazury, więc będzie okazja sprawdzić jak się spisuje na trasie i załadowany po dach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, VipeQ napisał:

Nie chciałem się zbliżać do tej granicy. Miało być delikatne poprawienie serii i tak też ZiBi zrobił.

Dla mnie jest bardzo dobrze po kilku dniach jazdy po mieście. W czwartek jadę na mazury, więc będzie okazja sprawdzić jak się spisuje na trasie i załadowany po dach :ok:

 

Ale ja nie do Ciebie :) tylko do komentarza "3mamy kciuki za Aisina" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@VipeQ

O, taki sam zestaw napędowy, jak u mnie. Tylko że u mnie nieco więcej kilogramów do uciągnięcia.

Czy zastanawiałeś się, z jakiego powodu miałeś 10KM mniej aniżeli deklarowane przez producenta? Czy to bezpieczne robić mapy silnika, który nie ma fabrycznych parametrów?

Ile Cię to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 20.08.2018 o 11:19, Bartłomiej napisał:

@VipeQ

O, taki sam zestaw napędowy, jak u mnie. Tylko że u mnie nieco więcej kilogramów do uciągnięcia.

Czy zastanawiałeś się, z jakiego powodu miałeś 10KM mniej aniżeli deklarowane przez producenta? Czy to bezpieczne robić mapy silnika, który nie ma fabrycznych parametrów?

Ile Cię to kosztowało?

Obiło mi się o uszy, że te 163 KM w C5 generalnie nie trzymają danych podawanych przez producenta. Znajomy miał salonowe C5 163 KM z 2013 roku a teraz ma C5 150 KM z 2016 roku i ten nowszy jeździ praktycznie tak samo jak nie lepiej jak ten poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.