Skocz do zawartości

Gdzie teraz najsensowniej wystawić auto na sprzedaż (www)


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, bizz napisał:

 

Ja tak miałem jeszcze dwa lata temu, szukałem używek do 40 koła a do głowy mi nie przyszło że Astra cennikowo z 76 może kosztować 52. Sporo ludzi nadal tak ma. 

Teściu zaczął przegadywać o sprzedaży ASX z 2011 roku, rzucił cenę paru osobom 42-43 i już w rodzinie dwóch se kazało rezerwować. Komedia.

Komedia to będzie w rodzinie, jak żaden nie zrezygnuje.

Choć pewnie obaj zrezygnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZUBERTO napisał:

Komedia to będzie w rodzinie, jak żaden nie zrezygnuje.

Choć pewnie obaj zrezygnują.

Oby, bo teść niechętnie podchodzi do sprzedaży w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszedł.

 

Tak w pazdzierniku 2013 zapłacił 71 czy 73 z zimowkami nie pamiętam dokladnie.

 

Teraz wziął 37.

 

Parę gadżetów (typu składane elektrycznie lusterka/ LEDy itp). Real 40 tys przebiegu. Full historia i ASO.... No i generalnie tryb "Dziadek" typu pokrowce na fotelach na wejsciu i jak widać można sprzedać na drugi dzień.

 

Mam jeden problem z głowy. Teraz się zacznie Mokka czy SCrosss, a może Juke...itd.... itp... ;-)

 

...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fili_P napisał:

Teraz wziął 37.

 

No super interes dla sprzedającego - cena kosmiczna za 5-latka. Zwłaszcza że nowa z salonu i na gwarancji podobna kosztuje 51 😄

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-astra-super-rabat-1-6-benzyna-115-km-rok-produkcji-2018-ID6zLoqP.html#94b1ba0681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2018 o 23:30, Fili_P napisał:

Gdzie i jak teraz "wystawia" się samochody na sprzedaż i za ile... bo 56zł to chyba lekka "przeginka"...

kartki na szybę przyklej, na jakieś grupy fejsbukowe można. Ja wystawiałem ostatnio na otomoto - pakiet chyba nr2, gdzie był również olx. Rzeczywiście około 50 zeta ale w moim przypadku skuteczność rewelacyjna więc jakoś te 5 dych przełknąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na giełdzie AK Sprzedajemy i Gumtree.

Pięciu chętnych z AK zresztą właśnie tam sprzedany i  jedna osoba zainteresowana ze sprzedajemy.

Sprzedany w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.