Skocz do zawartości

500 km bez kapelusza - Skoda Kodiaq - EU auto idealne?


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

Jest za nisko w PL wyceniona. A producent woli sprzedać tam gdzie drożej. Więc PL mają generalnie w 4 literach.

Po pierwsze, to nie jest tanie auto. Po drugie potwierdzasz to o czym pisałem - jest to nieprofesjonalna firma. Staram się unikać takich organizacji, tak długo jak jeszcze mają Fabię Kombi, tak długo będę musiał trochę aut od nich brać. Próbowałem podmienić na Renault Clio Kombi, ale to auto ma strasznie małą przestrzeń załadunkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bergerac napisał:

Po pierwsze, to nie jest tanie auto.

Ja nie mówię że tanie tylko że za tanie. Bo skoro popyt tak przewyższa podaż to co jest przyczyną?  :)

Co do reszty - jak potrafią przez rok odwlekać dostarczenie auta to już nie można tego nazwać nieprofesjonalnym. To jest żałosne.

A Astry nie ma kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcindzieg napisał:

Ja nie mówię że tanie tylko że za tanie. Bo skoro popyt tak przewyższa podaż to co jest przyczyną?  :)

Co do reszty - jak potrafią przez rok odwlekać dostarczenie auta to już nie można tego nazwać nieprofesjonalnym. To jest żałosne.

 A Astry nie ma kombi?

Astra Kombi jest, ale ja potrzebuję kombiaka dla części salesforce. Astry Kombi też biorę, ale dla innych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcindzieg napisał:

Jest za nisko w PL wyceniona. A producent woli sprzedać tam gdzie drożej. Więc PL mają generalnie w 4 literach.

To fakt, że Skoda jest zbyt nisko wyceniona, bo jak się porówna co się dostaje za daną wartość to czasem trudno znaleść konkurenta. Nie jest do końca prawdą, że nasz rynek mają w 4 literach bo to spory rynek dla tej marki. Jak czytywałem forum Skody podczas oczekiwania na Superba to ludzie pisali, że np w CZ też są duże problemy z dostawami, może jedynie dealerzy lepiej są poinformowani, ale to też zależy od człowieka /firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bergerac napisał:

Astra Kombi jest, ale ja potrzebuję kombiaka dla części salesforce. Astry Kombi też biorę, ale dla innych zawodników.

To zamiast Fabi bierz TIPO kombi ;], pieniądze pewnie podobne a możliwości przewozowe większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.