Skocz do zawartości

Nawigacja w Hyundaiu - sprawdzenie wersji mapy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od tygodnia moja pierwsza żona użytkuje Hyundaia. Przy pierwszej dłuższej przejażdżce stwierdziłem, że navi ma jakieś istotne problemy z mapami - tak na oko mapy są ze 3 lata do tyłu. Zadzwoniłem do ASO, ale tam coś ściemniali. Na końcu stwierdzili, że mam sprawdzić jaką mam wersję. Próbowałem łazić po menu, ale nic takiego nie znalazłem.. Wie ktoś z Was jak to sprawdzić?

 

Przy okazji zapytam: podobno to auto można jakoś smartfonem podglądać. Nie chodzi i Android Auto, tylko o coś podobnego do Leaf Spy dla Nissana Leaf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu powinno być info o aktualnej wersji oprogramowania systemu multimedialnego i map.

Jeśli auto nowe, to powinny być aktualne - z tym, że oni aktualizują chyba mniej więcej raz do roku, a potem gratis podczas przeglądów.

U mnie tak to wygląda

20171006_165327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

W menu powinno być info o aktualnej wersji oprogramowania systemu multimedialnego i map.

Jeśli auto nowe, to powinny być aktualne - z tym, że oni aktualizują chyba mniej więcej raz do roku, a potem gratis podczas przeglądów.

No właśnie szukałem i znaleźć nie mogłem... Ale może źle szukałem. Podobnie jak BMW Hyundai jest mi obcy 👽

 

Serwisyn w ASO też tak mówił, ale kazał sprawdzić jaką wersję mam w aucie. Powiedział, że jeśli jest dostępna nowsza, to "się postara".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Koledzy z forum Tucsona podają linki do oprogramowania, które ściąga aktualizacje.

Kia https://update.kia.com/RU/EN/navigationUpdate

Hyundai https://update.hyundai.com/RU/EN/updateGuide/02

Ścigamy program na komputer, instalujemy go i uruchamiamy.

Ten program ściąga aktualizacje na dysk bądź bezpośrednio na kartę SD z samochodu.

Wybieramy model auta i wersję RU, język EN.

Oprogramowanie formatuje kartę przed wgraniem plików aktualizacyjnych, więc można wcześniej zrobić kopię karty na dysk komputera ;]

Po nagraniu, wkładamy kartę SD do auta i uruchamiamy aktualizację.

Po aktualizacji kasujemy z niej pliki aktualizacyjne i zostawiamy tylko mapy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rwIcIk napisał:

Działa :ok:

Trzeba być cierpliwym podczas aktualizacji.

Na początku nie widział karty, po jakimś czasie załapał.

I jest Polska z polskim językiem ?

Miałem jechać do serwisu na bezpłatną aktualizację ale pojawił się TomTom bezpłatny na AndroidAuto więc pewnie zaktualizję z przeglądem. Ma być niedługo jeszcze Yanosik na AA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcG napisał:

I jest Polska z polskim językiem ?

Miałem jechać do serwisu na bezpłatną aktualizację ale pojawił się TomTom bezpłatny na AndroidAuto więc pewnie zaktualizję z przeglądem. Ma być niedługo jeszcze Yanosik na AA.

Ja mam sprzęt jeszcze na Win. Ale i pod Android też chyba jest.

Polska wersja jest ukryta w pakiecie rosyjskim. ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.