Skocz do zawartości

Opona całoroczna 195/65 R15 potwierdźcie albo doradźcie


volkov

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę do żony samochodu Megane III kupić nowe opony na zimę, a i na lato też będę musiał kupić nowe opony bo te co prawda nie są jeszcze tragiczne ale to już nie ten bieżnik i lepiej mieć nowe.

Moja :piekna: autem jeździ głównie po mieście. Do i z pracy, odbieranie dzieciaków z przedszkola. Jazda tylko po drogach asfaltowych. Zatem w kopnym śniegu raczej nie śmiga.

I zastanawiam się nad kupnem właśnie opon całorocznych. Ale chciałbym aby były one ciche bo w zimówkach żona zawsze narzeka na głośniejszą ich pracę w stosunku do letnich. Normalka ale co sezon to słyszę :)

Zastanawiam się zatem nad kupnem kompletu opon Michelin CrossClimate+. Macie z nimi jakieś doświadczenie? Jakie Wasze opinie? 

Czy ewentualnie proponujecie coś innego?

Budżet w okolicy 1000-1200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam. Wspomniane Kleber lub bliźniacze BFGoodrich All Season 2. Użytkowane te drugie lato i zima i jest super. Jedyne co można wspomniec, to na niektórych rodzajach asfaltu słyszalny jest lekki świst jakby turbiny. Ja zwróciłem na to uwagę dopiero jak inni użytkownicy pisali o tym. Mimo to są to najcichsze opony jakie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.