Skocz do zawartości

Reflektor z hydroregulacją


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można założyć reflektor wyposażony w siłowniki do hydraulicznej regulacji, jeśli z regulacji w moim samochodzie pozostało wspomnienie?

Chodzi mi o to, czy jakoś da się to ręcznie ustawić żeby było dobrze?

 

Albo czy można "reanimować" regulację? zlać to glikolem czy innym płynem, spróbować odpowietrzyć i będzie gitara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majkiel @pawel_78 te siłowniki hydroregulacji są również w pewnym sensie regulowalne. Przypomniałem sobie, że trzpień z kulką na końcu ma w niej podejście na krzyżak i jest wkręcany, pewnie fabrycznie, ale można to również wykorzystać do jakiegoś ustawienia, a potem regulacją zasadniczą dokonać właściwego ustawienia zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kudlaty_bytom napisał:

@Majkiel @pawel_78 te siłowniki hydroregulacji są również w pewnym sensie regulowalne. Przypomniałem sobie, że trzpień z kulką na końcu ma w niej podejście na krzyżak i jest wkręcany, pewnie fabrycznie, ale można to również wykorzystać do jakiegoś ustawienia, a potem regulacją zasadniczą dokonać właściwego ustawienia zasięgu.

Toć napisałem że da się. A Ty podałeś jak to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel_78 napisał:

Toć napisałem że da się. A Ty podałeś jak to zrobić .

Dobra, czyli śmiało można zamontować hydro-reflektor pomimo nie działającej regulacji i jakoś to ustawić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.