Skocz do zawartości

Astra j awaryjne otwieranie


kamileeek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kamileeek napisał:

 

Witam, zatrzasknąłem kluczyki w bagażniku, znacie jakieś sposoby na otwarcie auta? Jestem na urlopie nad morzem, zapomniałem wziąć zapasowych.

 

 

Zadzwonic po jakiegos szpeca od awaryjnego otwierania i ogarnie temat :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zatrzasknąłem kluczyki w bagażniku, znacie jakieś sposoby na otwarcie auta? Jestem na urlopie nad morzem, zapomniałem wziąć zapasowych.

Masz assistance to dzwon. Takie swiadczenia sa w rozsadnych pakietach ass.

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to stłuc najtańszą szybę, wpuścić kogoś szczupłego lub dziecko do środka przed okno (jeśli drzwi są zaryglowane) lub normalnie przez drzwi, potem położyć tylną kanapę i dostać się do bagażnika po klucze. Moja znajoma tak zrobiła, jak w nocy zatrzasnęła klucze w aucie na stacji benzynowej na jakimś zadupiu na drugim końcu Polski. Koszt używanej szyby do AII wyszedł wtedy ok. 30 zł, ale mogła od razu jechać do domu.

Najtaniej to dosłać zapasowe klucze kurierem, jeśli to w ogóle możliwe...

 

PS. mam ten lęk zawsze, gdy otwieram bagażnik bez otwierania auta, przy zamykaniu pokrywy nieraz kilka sekund gapię się na trzymany w ręce kluczyk, jestem o krok od nerwicy natręctw :(

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.