Skocz do zawartości

Zderzak


Ulik

Rekomendowane odpowiedzi

Coś poniewierającego się po autostradzie uszkodziło mi przedni zderzak. Trafiło w zaślepkę przy lampie przeciwmgielnej, rozbijając ją w drobny mak. Połamało też uchwyty lampy oraz spowodowało niewielkie pęknięcie zderzaka i głęboką na nim rysę.

Kompleksowa naprawa zderzaka, przy użytkowaniu auta mieście, to jakby syzyfowa praca. Myślałem o sklejeniu zderzaka i ew. punktowym lakierowaniu. Pojechałem do warsztatu pewnej sieci, co to reklamuje się, że wszystko skleją i zrobią, że widać nie będzie. Tymczasem okazało się, nie skleją. Ale zderzak wymienić mogą. Pod warunkiem, że to będzie oryginał. Bo na zamiennik gwarancji nie dadzą.

I w ten sposób doszedłem do sedna sprawy ;) Czy ktoś z Was wymieniał może zderzak na zamiennik? Czy faktycznie są tak kiepskie? Czy może jest coś godnego polecenia?

Najchętniej wymieniłbym tylko lampę i wsadził zaślepkę. Ale boję się, że ciężko mi będzie znaleźć kogoś, kto by się tego podjął, ze względu na ryzyko powiększenia pęknięcia przy ściąganiu zderzaka.

 

Wysłane z Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest ze zderzakiem ale miałem problem z nadkolem. Kupiłem zamiennik bo było połamane podobnie jak u ciebie po uderzeniu o coś i nic nie pasowało nie mogłem tego przykrecić. Pospawałem i trzyma się dobrze ale gość który spawal mówił że tylko oryginalny pospawa na inny nie daje gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.