Skocz do zawartości

Zderzak SCS przód


arogal01

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak to jest z ta listwa nad zderzakiem - moze ktos ma zderzak bez tej listwy hmm.gif i zapodalby foto waytogo.gif, bo co ogladam zderzaki to sa bez listwy i bez zaslepki na hak sciana.gif. Powiedzcie jakie jest rozwiazanie tego problemu - bo slyszalem ze listwa to duzy wydatek. A po drugie za 250zl to chyba duzo screwy.gif skoro w Łodzi w sklepie sa za 280 nowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taki zderzak bez listwy, na czarnym spoko wyglada, prawie nic nie widac. jedynie jak bedziesz malowal to warto zakleic otwory po mocowaniu listwy. Nawet jak kupisz kiedys listwe to bedziesz mógł ja sobie bez problemów przykleic. Koszt listwy w ASO 180 zl, sama zaślepka jest tania - kosztuje chyba 2,50 ok.gif

Foto:

271525768-listwa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wyglada zle dzieki za foto - chyba tak zrobie najpierw musze

> tylko zdezia kupic bo 250 za kata jakiego dzis ogladalem to

> majatek .

W zeszła niedziele na gieldzie w gliwicach razem z kolegą kupiliśmy taki zderzak za 150 w stanie bardzo dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedziesz w tym tygodniu - moze bys zerknal i wzial namiary na osobe sprzedjaca. Ja bym z checia wciagnal cos takiego i w takiej cenie - nawet sie kopne na slask najchetniej do Gliwic jump.gif. Stan bdb to znaczy nie polamany ale do lakieorwania hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a bedziesz w tym tygodniu - moze bys zerknal i wzial namiary na osobe

> sprzedjaca. Ja bym z checia wciagnal cos takiego i w takiej

> cenie - nawet sie kopne na slask najchetniej do Gliwic . Stan

> bdb to znaczy nie polamany ale do lakieorwania

Wiesz to nie jest tak ze te zderzaki leza i nikt nie kupuje. Jak chce sie kupic cos fajnego to trzeba byc na gieldzie przed 7 i brac co jest. Np ten kupilismy a tylny juz nam ktos sprzatnal z przed nosa frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny mam wiec nie potrzebuje czeka tylko na zalozenie - ale wiesz ludzie ktorzy raz maja pewnie i maja nastepnym razem - a ja bym sie w tygodniu umowil - bo nie chce mi sie na gielde pociskac z rana - po pierwsze nie wiem gdzie po drugie w ciemno jechac z rano to straszny bol spineyes.gif.

A na marginesie ile jest na gielde od zjazdu a autostrady hmm.gif moze to przemysle i sie kopne z ranca waytogo.gif moze ktos by mnie od zjazdu z autostrady poprowadzil busted.gif - jezeli sie wybiore vibra.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylny mam wiec nie potrzebuje czeka tylko na zalozenie - ale wiesz

> ludzie ktorzy raz maja pewnie i maja nastepnym razem - a ja bym

> sie w tygodniu umowil - bo nie chce mi sie na gielde pociskac z

> rana - po pierwsze nie wiem gdzie po drugie w ciemno jechac z

> rano to straszny bol .

> A na marginesie ile jest na gielde od zjazdu a autostrady moze to

> przemysle i sie kopne z ranca moze ktos by mnie od zjazdu z

> autostrady poprowadzil - jezeli sie wybiore

Od zjazdu z autostrady jest bardzo prosta droga. Ja zawsze tez zjezdzqam z autostrady tylko ze jade z przeciwnego kierunku smile.gif, jak bede siue wybierał to mogę Cie podpilotować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To szeroko stoją pewnie . Ale zderzaczki takie jak w czarnym byś

> mógł do czerwonego zapodać jak już będzie miał alu

Ja juz tuning wizualny skonczylem na oklejeniu słupków na czarno

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szary a czym okleiles slupki??? mam nadzieje ze chodzi o slupki

> srodkowe, gdzie cos takiego idzie kupic i ile to

> kosztuje????????

kupilem taka okleine na gieldzie w gliwicach - chyba 20 zl placilem, a ostatnio u kumpla oklejalem zwykla folia do reklam/szyldow i wcale gorzej nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak tam trąbka .......... , przecież my tu piszemy o przednim

> zderzaczku , a NIE TYLNIM , zatem takie moje zdzienie że jakiś

> plastik pod tablica ma być

wiem o którym piszecie wpysk.gifangryfire.gif - zapytam inaczej bo widze ze nie skumałeś o co mi chodziło - pytałem czy nie wiesz za ile można kupić tą listwę w tylny zderzak? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.