Skocz do zawartości

Kupilibyście teraz nową astrę J 1.4T?


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Novy81 napisał:

Jeśli tylko sprawdzałeś to ok  ale jeśli tak jeździsz na co dzień to zabijesz dwumasę. 

 

A on ma dwumasę? Wiem, że mam gwarancję na 5 lat. :) Ogólnie wrzucam jak wskazuje komputer. I kojarzę, że są takie odcinki kiedy komp wskazuje 6 bieg w okolicach 60-tki, czasami wyżej a jak wyprzedzam to wiadomo, że nie wskazuje przełączenia. Ogólnie nie analizuje tego za bardzo a że lubię ciszę to wrzucam biegi w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spad napisał:

 

A on ma dwumasę? Wiem, że mam gwarancję na 5 lat. :) Ogólnie wrzucam jak wskazuje komputer. I kojarzę, że są takie odcinki kiedy komp wskazuje 6 bieg w okolicach 60-tki, czasami wyżej a jak wyprzedzam to wiadomo, że nie wskazuje przełączenia. Ogólnie nie analizuje tego za bardzo a że lubię ciszę to wrzucam biegi w miarę szybko.

 

Ma. I nie sądzę żeby podlegała gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bizz napisał:

 

Ma. I nie sądzę żeby podlegała gwarancji.

 

Spoko majonez, to tylko auto. A, że częściej jeździ nim moja żona, która lubi dynamiczne starty spod świateł to pewnie dwumasa nie ucierpi finalnie przez moją jazdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.